Bu Fırsat Kaçtı

Boulder İstanbul'u takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Boulder İstanbul'u Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

kurs eğitim aktivite sağlık spor tırmanış spor kursu

Kadıköy Boulderistanbul'da Serbest Tırmanış Eğlencesi

25.00 TL 12.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 198 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 32771
Aramak için tıkla

Detaylar

Tüm zihni bambaşka bir yere yönelten, ruhu dinlendiren aynı anda adrenalin salgılatan bir hobi;

Sizi her daim bir sonraki adıma yönelten güvenli ve çok zevkli bir spor olan tırmanışla,

Hayatınıza renk ve heyecan katmaya ne dersiniz? O halde hayatın çıkışlarını eğlenceli hale getireceğiniz Boulderistanbul'a davet ediyoruz sizleri...

Tırmanış Sporu

Sizi her daim bir sonraki adıma yönelten bir spordur tırmanma.

Tırmanma genelde tehlikeli ve herkesin yapamayacağı bir açık hava sporu olarak bilinse de bilinçli bir şekilde yapıldığında güvenli ve çok zevkli bir spordur. Bugüne kadar belki de tırmanan insanları sadece televizyonda, gazete ve dergilerde görmüşsünüzdür. Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Tırmanırken hep bir sonraki hedefinizi belirlersiniz. Tırmandıkça, geride bıraktığınız basamaklara bakıp daha da yukarı tırmanmak istersiniz, işte tırmanmanın büyüsü de buradadır.

Tırmanışa geçmek:

Tırmanma sporuyla ilgileniyorsanız, ilk yapmanız gereken size uygun olan tırmanışı bulmak olmalıdır. Tırmanma disiplin ve kararlılık gerektiren bir spordur. Tırmanma için öncelikle bir miktar fit olmanız gerekmektedir. Buna ek olarak biraz tırmanmaya ayıracak vaktiniz de varsa hiç durmayın. Farklı tırmanma çeşitlerinden sizin için en uygun olanı bulmak için kendinize bir bakın ve size en cazip gelen tırmanışı seçin.

Sıcak iklim insanı mısınız, yoksa soğuğu mu tercih edersiniz? Uzun tırmanışlar sizi yorar mı? Enerjinizi yönetip uzun bir zaman dilimine bölebilir misiniz?

Dağ tırmanışları son zamanlarda popülaritesini gittikçe arttıran bir spor haline gelmiştir. Bu sporla ilgilenenlerden bazıları için tırmanmak zaman içinde saplantı halini almıştır. Diğerleri için ise tırmanma onları günlük hayatın monotonluğundan alıp uzaklara götüren bir meydan okuma, vücudu çalıştırırken zihni dinlendirici bir etkinliktir.

Farklı tırmanma çeşitleri:

  • Dağ tırmanışları
  • Kaya tırmanışları
  • Duvar tırmanışları (kapalı mekanlarda da yapılabilen çeşididir)
  • Buz tırmanışları

Boulderistanbul Hakkında

Boulderistanbul profesyonel ve amatör tırmanıcıların yanı sıra tırmanış sporunu 7'den 70'e tüm sporseverlere tanıtmayı amaçlayan bir organizasyondur.

Boulderistanbul'da tırmanıcılara olumsuz doğa şartlarından etkilenmeksizin antrenman yapabilecekleri temiz ve güvenli bir ortam sağlanmakta ve tırmanış sporuna ilgi duyan tüm yetişkinler için eğitim imkanı sunulmaktadır.

Eğitim programlarımızın yanı sıra boulderistanbul, profesyonel tırmanıcılar ve tırmanışa ilgi duyanlar tarafından günlük giriş yaparak ya da aylık abonelik sistemi ile kullanabilir.

Boulderistanbul'da;

  • Her beceri seviyesine uygun, 9 farklı eğimde tırmanış duvarı,
  • 180 m2 net tırmanış yüzeyi, 4m yüksekliğinde duvar,
  • 2000'i aşkın tutamak, yüzlerce hazır tırmanış rotası,
  • Tüm salonu izlemeye müsait cafe,
  • Her yaş grubu için, spor tırmanış eğitimi,
  • Tırmanış ekipmanları kiralama imkanı

Mekan Bilgileri

Boulder İstanbul

Nüzhetefendi Sok. No: 54
Kadıköy / İstanbul

Kategoriler

kurs eğitim aktivite sağlık spor tırmanış spor kursu

İlgili Aramalar

kadıköy kurs fırsatları kadıköy eğitim fırsatları kadıköy aktivite fırsatları kadıköy sağlık fırsatları kadıköy spor fırsatları kadıköy tırmanış fırsatları kadıköy spor kursu fırsatları kadıköy fırsatları
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.