'Mahşer-i Cümbüş' Tiyatro Bileti

388.00 TL 249.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 67000 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını () vermeyi unutmayınız.

Seçenekler

Detaylar

Mahşer-i Cümbüş denince aklımıza gülmece, gülmece ve daha çok gülmece geliyor!

Oyun gelirlerimizi, Afet Platformu'nda yer alan Sivil Toplum Kuruluşları ile paylaşıyoruz

 

Türk tiyatrosunda bir çığır açan ve ülkemizde doğaçlama tiyatronun öncüsü olan muhteşem oyun Mahşer-i Cümbüş, seyircisi ile buluşmaya ve herkese gülen yüzler dağıtmaya devam ediyor!

 

Enerji dolu sahne performansları, seyircisi, sıcak iletişimi ve Özlem Türay, Ayhan Taş, Ayça Işıldar Ak, Burak Satıbol, Yiğit Arı gibi muhteşem oyunculardan oluşan Mahşer-i Cümbüş ekibi sizleri mizahın ve güldürü sanatının derinliklerine çekiyor.

 

Tiyatro sahnelerine sığmayıp ekranlara dek tüm Türkiye'nin sevgisini kazanan Mahşer-i Cümbüş tiyatro oyunu için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın ve sahnede canlı canlı izleme ayrıcalığını kaçırmayın!

 

İyi seyirler dileriz.

Mahşer-i Cümbüş

Türkiye'de modern doğaçlama tiyatronun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş sizlerle buluşuyor.

 

2001 yılı Mayıs ayında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından kurulan Mahşer-i Cümbüş, aynı yıl Eylül ayında Ankara Tenedos Kafe'de "Tiyatro Sporu" gösterilerine başladı.

 

Mahşer-i Cümbüş 2003 yılının Ağustos ayında İstanbul'a taşınarak faaliyetlerini İstanbul2da sürdürdü. Mahşer-i Cümbüş kurulduğu günden bu yana Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde gösteriler sergiledi ve festivallere katıldı. Türkiye'de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan "Tiyatro Sporu"nu Türkiye'de ilk defa seyirci ile buluşturdu.

 

Kuruluşunun 5. yılında kendi sahnesi "Mahşer-i Cümbüş Hayalhanesi"ni açtı. Ekip bugüne kadar 500'ün üzerinde “Tiyatro Sporu”, 200’ün üzerinde "Beyin Fırtınası" gösterisi yaptı.

 

Türkiye'de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, bir başka ilke daha imza atarak 2007 yılında Türkiye'nin ilk doğaçlama şov programı "Anında Görüntü Show"u ekranlara taşıdı ve Türk televizyonlarında yepyeni bir dönem başladı.

AYÇA IŞILDAR AK
ÖZLEM TÜRAY
BURAK SATIBOL
YİĞİT ARI
FATİH GÜNAY
GÜRAY ÖZCAN

Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi'nin Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
 • Salon çok iyiydi koltukları her alanından sahneyi görebiliniyor biz çok eğlendik teşekkürler
 • Süper bir yer . Akustik çok güzel, koltuklar rahat AVM zaten çok güzel ilk defa geldim ancak ilk fırsatta tekrar geleceğim
 • Çok güzeldi beğendim sahnesi ses kalitesi çok güzeldi
 • Mekan çok güzel. Sahne her noktadan rahat görülüyor. Ses sitemi çok iyiydi.
 • Çok kaliteli her anlamda mahşeri cümbüşe gittim çok beğendim mutlaka tavsiye ederim
 • Güzel oyundu oyuncular çok iyiydi sadece düşündüğümüzden fazla uzun bir oyunmuş
 • Temiz ve düzenliydi oyunu rahatça izledik.Calisanlar ilgiliydi
 • Mekan biraz havasızdı fakat harika bir gösteriydi çok güzel vakit geçirdik.
 • Çok iyi oyun mutlaka izlemek gerekir insani eğlendiriyor
 • Ortam da müzikal de harikaydı. Bilmeden prömiyere gitmişiz çok mutlu oldum. Biletleri çok uyguna aldık buradan, mutlu etti bizi. Teşekkürler

Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi'nin Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
 • Salon o kadar ferah ve görüş açısı güzeldi ki keyifle konser tadını çıkardım😌
 • Düzeni, havalandırması, çok büyük olması harikaydı yine gelicez mutlaka!
 • Beylikduzu Ataturk Kültür merkezi, sanat adına harika etkinliklerin yapıldığı şahane bir Kültür merkezi Her kesimden insanlara hitap eden tiyatro oyunları mükemmel. Kısaca iyi ki böyle bir Kültür merkezimiz var. Çok teşekkürler. Bu güzelliklerin artarak devam etmesi dileğiyle!..
 • Çok güzel uygulama daha Uygun’a aynı hizmeti almak çok güzeldi öyle hizmet vermeye devam etmeniz bizi mutlu eder kolay gelsin
 • ferah ve sıcak ortam, oyun cok guzeldı...ilk fırsatta tekrar gelmek ıstıyoruz...tavsıye ederim...
 • Mekanın oturma düzeni gayet geniş ve ferih. Koltuk yüksekliği gerçekten başarılı. Önünüze oturan insandan sahneyi göremiyorum gibi dertleriniz yok.
 • Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezine ilk defa gittim.Ortam çok hoş ve nezih.Hijyen konusunda da dikkatliler. Çeşitli gösterimler oluyır. Tercih edilebilir.
 • merhaba, mekan , her yaş grubunun kendine uygun aktiviteler bulabileceği, özellikle gençlere ve onların eğitimine hitap etmesi ve fonksiyonel olarak kullanımının da son derece konforlu oluşu sebebi ile bence örnek bir bina ve merkez.
 • Salon düzeni,izleyici kitlesi ve ortam mükemmeldi.
 • Harika bir oyundu, salon çok ferah güzeldi Oya başar yeri dolmayacak oyuncu

Mekan Bilgileri

Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi

Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 Trump Towers AVM
Şişli / İstanbul

Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi

Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi

Cumhuriyet Mah. Çandarlı Sok. Atatürk Bul. No:28
Beylikdüzü / İstanbul

Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları avrupa yakası tiyatro hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro

İlgili Aramalar

şişli etkinlik fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli komedi tiyatro oyunları fırsatları şişli avrupa yakası tiyatro fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli hafta sonu tiyatro fırsatları şişli fırsatları beylikdüzü etkinlik fırsatları beylikdüzü tiyatro fırsatları beylikdüzü yetişkin tiyatrosu fırsatları beylikdüzü komedi tiyatro oyunları fırsatları beylikdüzü avrupa yakası tiyatro fırsatları beylikdüzü hafta içi tiyatro fırsatları beylikdüzü hafta sonu tiyatro fırsatları beylikdüzü fırsatları
BİLET AL »