Olimpik Spor Yüzme Kulübü'nde 1 Seanslık Çocuk veya Yetişkin Yüzme Eğitimi

60.00 TL 25.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 118 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
0539 945 15 35
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 36016
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Çocuklarınızı yüzme ve su sporlarına olan ilgisini kaçırmayın!

 

Olimpik Spor Yüzme Kulübün'de çocuklarınız için özel hazırlanan, yüzme eğitimi ile hem eğlenecek hem öğrenecekler...

 

Siz de uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanmak için rezervasyonunuzu hemen yapın!

 

iyi eğlenceler.

Eğitim Programı

Yüzme Eğitimi

Cumartesi Pazar Günleri Çocuklar İçin
09:30-10:30 Yüzme Bilen Grup
10:30-11:30 Yüzme Bilmeyen Grup

Çarşamba / Cuma Günleri

19:00-20:00

Adres: Gs Ergün Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu

Olimpik Spor Yüzme Kulübü

Çocuklarınız hem eğlensin hem öğrensin!
Olimpik Yüzme Havuzu'nda 1 seanslık çocuk yüzme eğitimi ile çocuklarınız yeteneklerini keşfedebilir ve yüzme eğilimini sağlıklı bir şekilde hayatının yaşam tarzına yansıtabilir.

 

Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi içinde yer alan Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu, 16 Eylül 2006'da hizmete açıldı. Daha önce üstü açık olan havuz, Galatasaray'ın yaptığı tadilat ile kapalı ve tam olimpik hale getirildi.

 

Havuzda çatı kolonları, tribünlerin önünden geçmediği için seyircilerin müsabakaları tam olarak izleyebilmesi mümkün oluyor. 350 kişilik tribün kapasitesine sahip havuzda yüzme branşında hizmet vermektedir.. Dünya ve Olimpiyat Şampiyonalarında da kullanılabilecek tesisten günde 600 ile 800 kişi yararlanabiliyor.

 

40 sporcunun yatılı olarak kalabildiği tesiste, havuz ısısının 25-26, çırpınma havuzu ısısının ise 28-29 derece olması; kışın da sağlıklı şartlarda yürütülebilmesine olanak sağlıyor.

 

Sporcu sağlığı için suyun kloru da dünya standartlarında tutuluyor. Tesiste, rutubetten arındırıcı santraller bulunuyor.

Paslanmaz malzemeden üretilen atlama taşları, alüminyum korkuluklar da yenilenen tesisin diğer dikkat çekici unsurları arasında.

 

Enine 20, boyuna 10 kulvara sahip Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu, 25x50 metrelik bir alan kaplıyor. Haftanın belli saatlerinde halka da açık olan tesis bünyesinde, engelliler ve 0-6 yaş arası çocuklar için havuzlar da yer alıyor.

Mekan Bilgileri

Olimpik Yüzme Spor Kulübü

Barbaros Mah. Nuhkuyusu Cad.
Üsküdar / İstanbul

Kategoriler

aktivite havuz ve plaj havuz kurs eğitim yüzme spor kursu yüzme kursu diğer özel gün sömestr çocuk havuzu çocuk

İlgili Aramalar

üsküdar aktivite fırsatları üsküdar havuz ve plaj fırsatları üsküdar havuz fırsatları üsküdar kurs fırsatları üsküdar eğitim fırsatları üsküdar yüzme fırsatları üsküdar spor kursu fırsatları üsküdar yüzme kursu fırsatları üsküdar diğer fırsatları üsküdar özel gün fırsatları üsküdar sömestr fırsatları üsküdar çocuk havuzu fırsatları üsküdar çocuk fırsatları üsküdar fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.