Uykunuzda Bile Dil Öğrenin! 10 Seviye 100 Dersten Oluşan, 3 Yıl Sınırsız Destek ve Sertifikalı Subliminal Perception System İle Dil Eğitimi

200.00 TL 26.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 2412 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 31449
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Çift katmanlı bilinçaltı eğitim sistemi ile uykunuzda İngilizce öğrenecek, hatta iş yerinizde çalışırken dahi mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.

Yurt dışında yaşayan biri kadar akıcı, anlama ve konuşma yeteneğinizi de geliştireceksiniz.

17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğrenceğiniz bilinçaltı İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça dil eğitimleri Lisan Eğitim aracılığıyla karşınızda!

10 seviye 100 dersten oluşan içerik; kişiye özel hazırlanan bir sayfa üzerinde oluşturulan panelden, download edilebilir içerik olarak mail yolu ile gönderilmektedir.

3 aylık bir eğitim sürecini kapsıyor, dinleme anlama üzerine kurgulanmış 7 yaşına kadar bir cocuğun okuma yazma bilmeden anadilini öğrenmesi simule ediliyor.


10 seviye 100 dersten oluşan içerik; 3 yıl boyunca olası güncellemelerden kullanıcı faydalanıyor, herhangi bir sorusu veya sorunu olduğunda mail desteği veriliyor. Linkleri kaybederse, pc değiştirirse vs 3 yıl boyunca yeni linkler gönderiliyor.


3 yıl sınırsız destek ve sertifika hizmeti sunan, uygun fiyata online yabancı dil eğitimini hemen satın alın, geride kalmayın...

Bol şans!

Lisan Eğitim Dil Eğitimi Seçenekleri

İngilizce (10 Seviye)
Almanca (10 Seviye)
İtalyanca (10 Seviye)
İspanyolca (10 Seviye)
Fransızca (10 Seviye)
Rusça (10 Seviye)

Mekan Bilgileri

Lisan Eğitim Yazılım ve Dağıtım

Demirkap Cad.
Kartal / İstanbul

Kategoriler

kurs dil kursu yabancı dil kursu ingilizce kursu eğitim ispanyolca kursu rusça kursu beden dili eğitimi italyanca kursu arapça kursu online kurs sertifikalı eğitim

İlgili Aramalar

kartal kurs fırsatları kartal dil kursu fırsatları kartal yabancı dil kursu fırsatları kartal ingilizce kursu fırsatları kartal eğitim fırsatları kartal ispanyolca kursu fırsatları kartal rusça kursu fırsatları kartal beden dili eğitimi fırsatları kartal italyanca kursu fırsatları kartal arapça kursu fırsatları kartal online kurs fırsatları kartal sertifikalı eğitim fırsatları kartal fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.