WaterGarden’da Çeşit Çeşit Aile Boyu Eğlence Paketleri

59.90 TL 47.92 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 17 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 18:30 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52316) vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Ailenizle birlikte eğlence dolu bir dünyaya adım atacağınız WaterGarden eğlence parkuru sizleri bekliyor...

 

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için birbirinden güzel onlarca eğlence parkuru için uygun fiyatlı biletlerinizi hemen alın!

 

İstanbul'un merkezinde, ailecek ve arkadaşlarınızla birlikte gidebileceğiniz önemli konumu, çocuk oyun parkuru, yetişkin ve gençlere adrenalin dolu anlar yaşatacak oyun üniteleri ve bir çok sosyal imkanıyla WaterGarden'da keyif dolu bir gün geçireceksiniz.

 

Zippline, dev salıncak, macera parkuru, tırmanma duvarı, futbol sahası, atlı karınca, bowling, trambolin, hepsi bir arada WaterGarden’da, uygun fiyatlı biletleriniz bizde!

 

İyi eğlenceler dileriz.

Eğlence Paketleri

  • Zippline Paketi: Zippline + Fotokamera
  • Extrem Paketi: Zippline + Foto Kamera + Dev Salıncak 
  • Adventure Zone: (Çocuklar İçin) Macera Parkuru + Tırmanma Duvarı + Tubby Slide + Futbol Sahası + Akülü Tren + Dönme Dolap + Atlı Karınca
  • Silver Aile Paketi: (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Zippline + Foto Kamera + Dev Salıncak + Adventure Zone
  • Gold Yetişkin Aile Paketi: (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Zippline + Foto Kamera + Dev Salıncak + Bowling + Adventure Zone
  • Gold Çocuk Aile Paketi: (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Zippline + Foto Kamera + Dev Salıncak + Adventure Zone + Playtown Trambolin
  • Platin Aile Paketi: (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Zippline + Foto Kamera + Dev Salıncak + Bowling + Adventure Zone + Playtown Trambolin

Zippline Nedir?

Yüksek bir noktadan alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek (koşum, harness) kendi ağırlığınızla ve yer çekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir. 

 

Doğal Zipline Hatları: Dağ, tepe, ağaç, vadi arasına kurulan hatlardır. Yapay Zipline Hatları: Çelik platformlar, çatılar, ahşap platformlar, betonarme yapılar arasına kurulan hatlardır.

Zipline; paraşüt ve yamaç paraşütü gibi özel yetenek ve eğitim gerektirmeden herkesin yapabileceği benzersiz bir maceradır.

 

Zippline başlangıç noktasında takılan güvenlikli ray sistemi, kullanıcının hızını azaltarak, güvenli şekilde aktivitenin gerçekleşmesini sağlar.

 

Zippline Güvenlik

Çocuk, genç, yaşlı her yaş grubuna hitap eden Zippline, uluslararası tüm güvenlik ve emniyet sertifikalarına sahip işyerleri kurmaktadır. İnsanların emniyetinden en ufak bir ayrıntıyı bile riske atmayan Zippline işletmeleri sürekli olarak denetlenmekte, bu da hem müşterilerine hem de bulunduğu lokasyonlara güven sağlamaktadır.

Playbowling

Bowling heyecanını Playbowling'de yaşayın. Bowling yanında bilardo ve atari oyunları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin yeni adresi Playbowling her gün saat 00.00'a kadar hizmetinizde!

Dev Salıncak

Eğlence artık gökyüzüne uzanıyor.

Olabilecek en yüksek güvenlik önlemleri ile gökyüzüne doğru uzanabilirsiniz.

Kendinizi bıraktığınızda, dev salıncak rüzgarı hissetmenizi sağlıyor.

Mekan Bilgileri

Watergarden Avm

Barbaros Mah. Kızılbegonya Sok. No: 10
Ataşehir / İstanbul


Etiketler

aktivite haftasonu aktivitesi haftaiçi aktivitesi çocuk

İlgili Aramalar

ataşehir aktivite fırsatları ataşehir haftasonu aktivitesi fırsatları ataşehir haftaiçi aktivitesi fırsatları ataşehir çocuk fırsatları ataşehir fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.