'Yalnız Başaklara Azgın Boğa' Tiyatro Bileti

300.00 TL 250.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 8460 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

Mutluluğu bulamamış, yalnız iki kadının eğlenceli hikayesi 'Yalnız Başaklara Azgın Boğa' seyirci ile buluşuyor...

İki kadının bir erkekle ve yalnızlıklarıyla başa çıkma serüvenine eşlik edeceğiniz indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

Siz de bu eğlenceli ve etkili hikayeye ortak olmak için indirimli tiyatro biletlerinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler.

YALNIZ BAŞAKLARA AZGIN BOĞA

KÜNYE

ESER: ALEKSANDER GALİN

ÇEVİRMEN HÜSEYİN MEVSİM

UYARLAYAN – YÖNETEN HASAN CAN TÜRKKANI

DEKOR :MURAT ÇELİK

KOSTÜM : GÜNEŞ ÖZBEK

IŞIK: HÜSEYİN BAKADUR

REJİ ASİSTANI: GÖZDEHAN CAVLUN

AFİŞ TASARIMI

AYŞEN BALOĞLU AKYOL/ SELÇUK MUTLU

OYNAYANLAR

TANYA AKSU GÖKDENİZ

ARZU SURİÇİ KİREÇÇİ

YALIN TARHAN

 

Mutluluğu bulamamış, elli yaşlarında yalnız iki kadın... Biri oldukça varlıklı diğeri ise geçimini verdiği özel İngilizce dersiyle sağlamakta... Varlıklı olan kadın kendi deneyimlerinden yola çıkarak arkadaşının da günübirlik ilişkilerle mutluluğu yakalayabileceğine inanır. Bu hizmeti karşılayacak bir erkek bulup onu davet eder.

Davetine karşılık çok geçmeden çalan kapı zili ile beklenen eğlence başlamış olur ya da kadınlar öyle zanneder. Bu zil aslında tüm yanlış anlaşılmaları başlatan bir habercidir. Bunlar öyle yanlış anlaşılmalardır ki, yalnızlıklarına çare arayan kadınlara çareyi ne kadar yanlış yerde aradıklarını, hayata tutunabilmek için sıkı sıkıya sarıldıkları doğruların aslında tek doğru olmadığını anlatır onlara. Erkek ise bu yanlış anlaşılmanın içinde bile böyle gelmiş böyle gider anlayışıyla kendi hayatındaki belkilerle yaşamaya devam eder. Fakat tam da bu “belkiler” olur kadınları değişime iten. Erkek yalnızlığına gömülürken hayatını beklemede tutan karasızlığıyla baş başa kalır.

Tüm yaşanan karışıklıklar çözümlenirken iki kadın da kabullenemedikleri yalnızlıklarının şimdi onları nasıl sakinleştirip özgür bıraktığını fark etmeye başlarlar.

KOMEDİ

SÜRE: 80 DK/ TEK PERDE

Hilltown Seyirlik Sahne'nin Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • Bu mekanı çok sevdim çok güzel di tiyatro oyunu mükemmel di sahne serin ve ferahlık vericiydi bida gitmenizi tavsiye ederim
  • Çok keyifli bir gündü. Güzel bir zaman geçirdik. Tekrar görüşmek dileğiyle.
  • Mekan ferah ve temizdi ama oturma sıraları çok az yükseltilmemişti neredeyse aynı kademe gibiydi. Rahat bir izleme sunmuyor
  • Ilk defa gittim kesinlikle çalışanlar çok ilgili havadar bir mekan tam bir seyirlik sahne..
  • Gayet güzel bir salon, temiz ve akustiği çok iyi, sadece çocuklar için yükselticiler az ve konforsuzdu, iyileştirilebilir, biletleme için de önceki seansın bitmesini bekledik, çalışanlar çok yardımcı ve ne yaptığını bilen, iyi insanlardı.
  • Güzel sahne . Performans çok güzel olmamakla beraber seyirlik sahne konforlu bir yer
  • Minicik bir alan ve ses sistemi çok iyi değildi.Oyun ve oyuncular muhteşemdi.
  • Alışveriş merkezi içinde ama kalabalıktan uzak bir sahne. Büyük bir salon değil ama derli toplu ve temizdi. Çalışanlar ilgili ve nazikti. Memnun kaldım ve tekrar giderim
  • Oyun çok güzeldi, ancak sahnede kırık koltuklar vardı. Bu durum gözönünde bulundurularak yerleşim yapılsa da tamiri bir yapılmalı. Mekan çocuk tiyatrolarında çocuklar için yükseltici minder veriyor. Çok beğenmiştik çocuklar rahat ediyor.
  • Güzel bir sahne.. Ulaşımı kolay, temiz ve bakımlı bir yer.

Mekan Bilgileri

Hilltown Seyirlik Sahne

Küçükyalı Merkez Mah. Aydınevler Siteler Yolu Cad. No: 1A
Maltepe / İstanbul

Hilltown Seyirlik Sahne

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta sonu tiyatro

İlgili Aramalar

maltepe etkinlik fırsatları maltepe tiyatro fırsatları maltepe yetişkin tiyatrosu fırsatları maltepe komedi tiyatro oyunları fırsatları maltepe hafta sonu tiyatro fırsatları maltepe fırsatları
BİLET AL »