Bu Fırsat Kaçtı

İşletmenin Diğer Fırsatları

Benzer

Popüler

'Benimle Delirir Misin' Tiyatro Oyunu Bileti

300.00 TL 250.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 7715 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Eğlence dolu anlar geçireceğiniz 'Benimle Delirir Misin?' tiyatro oyunu sizlerle...

Başarılı oyuncular Nihan Durukan ve Necmi Yapıcı'nın sahnelediği bu kahkaha dolu hikaye için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

 

İzleyiciyi trajikomik bir eğlenceyle ağırlayan bu özel oyun için uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler...

Benimle Delirir Misin?

Kim bilir belki de aşk eski bir yalandı, bütün suç da Adem ile Havva'daydı. Ya da en baştan aşkı bize çok yanlış anlatmışlardı. Bir evlilik ve aşk aranjmanı... Evlilik yeminleri, güzel aşk sözcükleri ile başlayan, evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanan trajikomik bir süreç.

Hepinizin hikayesi. Tıpkı mecburi hizmet gibi yaşı gelince girmek zorunda oldukları dünya evinde aklın sınırlarını zorlayan biri kadın biri erkek iki kişi. Asıl meseleleri, aşkın gözü nasıl kör ettiği ve sonrasında onları nasıl mat ettiği. Kim bilir belki önce evlilik aşkı öldürüyordu, ardından da aşk intikam için sizi. Aslında yıllarca hiçbiriniz tam manasıyla çözememiştiniz bu derin meseleyi. Nikah masasına gömülen bir aşkın ardından bir kadın ve erkeğin kendilerini aklama va yanlışlarını saklama çabaları tiyatro yazarı Mine Artu'nun kaleminden Nihan Durukan Yapıcı ve Necmi Yapıcı'nın muhteşem yorumuyla kaçık bir aşk hikayesine dönüşüyor.

Yaş Sınırı:+12
Süre : İki Perde, 100 Dk.

Künye

Oyuncular : Necmi Yapıcı, Nihan Durukan Yapıcı
Yazan : Mine Artu
Yöneten : Necmi Yapıcı
Müzik : Samuray Gökçe
Ses-Işık : Adem Akbey
Afiş Tasarımı : Galip Aksular
Afiş Fotoğrafı : Eren Yiğit

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro