Bu Fırsat Kaçtı

İşletmenin Diğer Fırsatları

Benzer

Popüler

'Bitik Otel' Tiyatro Bileti

250.00 TL 200.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 7987 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

İÇİNDE ÜNLÜ OLMAYAN ÜNLÜ OYUN!

Eğlence dolu bir hikaye ile izleyiciye unutulmaz anlar yaşatan 'Bitik Otel' sahnede!

Siz de bu muhteşem akşamın bir parçası olun ve indirimli tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi eğlenceler.
 

Bitik Otel

Sivaslı Sami Patronunun ricasını kırmak istemediği için, tatili bitmil gitmek üzere olduğu halde,Butik Otel şeklinde hizmet veren otele gelmiştir.

Butik otel şeklinde hizmet veren otel, bakımsızlığı nedeniyle pekte müşteri çekememektedir. Otelin su tesisatının tamiri için gelen Sami’ den çatının’ da tamir edilmesi istenir. Sami tamam der, fakat otelde zoraki karşılaşacağı kişiler sayesinde hayatının yönünün değişeceğinin farkında değildir.. Karşılaştığı ve isminin Sami olduğunu öğrendiği bir müşterinin istediği yardıma; Sivaslı Sami’nin kendi yerine geçmesi şeklinde istediği yardıma bir şekilde evet der. Ve her şeyde bundan sonra başlar, teklifi kabul etmesiyle beraber başına gelmeyen kalmaz ama şer gibi görünen bu durum, Sami’nin hayrına vesile olur, Sami yıllardır aradığı “aşk” duygusuyla ilk defa, hem de yıldırım aşkı şeklinde, burada karşılaşır. Bunca yıl evlilik karşıtı olan Sami, evlenmeye karar verir.

Oyunun içeriği: İnsanların her ne şeklide olursa olsun, evlilik müessesinden ve karşı cinse karşı olan sevgisinden şüphe etmemesini “Aşk” denilen kavramın insanı nerede ve nasıl yakalayacağının belli olmayacağını ve bu duygudan ümidin kesilmemesini anlatmaktadır.

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro