Bu Fırsat Kaçtı

Elite World Europe Hotel'in Diğer Aktif Fırsatları

Elite World Europe Hotel'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Elite World Europe Hotel'i Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

hamburger workshop

Elite World Europe Hotel'de 2 Saat Hamburger Yapımı Workshopu!

49.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 87 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1106517) vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Detaylar

Kendi Burgerinizi Kendiniz Yapın!


Amerika'da doğan ama tüm dünyada beğenilerek yenilen hamburgerin yapımını ve inceliklerini Elite World Chefs "Hamburger Yapımı Atölyesi"nde öğrenin.


Elite World Europe Hotel’de gerçekleşecek hamburger yapım atölyesinde hamburger ekmeğinin yapımı, hamburger etinin hazırlanması, hamburgerin hazırlanışı ve sunumunu Elite World Chefs'in şeflerinden öğrenebilirsiniz


Elite World Hotels şefleri ile birlikte hazırladığınız bu lezzetleri dilerseniz atölye boyunca tüketebilir ya da Elite World Chefs Akademi’nin temin ettiği ambalajlar ile evlerine götürebilirsiniz. Belirlenen gün ve tarihlerde workshop gruplarına katılan mutfak severler, workshop programları sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarına sahip oluyorlar.

 

Ustalardan alacağınız bu eşsiz ve uygun fiyatlı kampanyayı kaçırmadan alın!

Elite World Europe Hotel'in Yorumları

  • Yemekleri hizmeti çalışanların ilgisi güler yüzü çok güzeldi iftar için gittik çok memnun kaldık tavsiye ederim fırsat bu fırsatdan tekrar uygun fiyatlı teklifleri bekliyoruz tekrar gitmek isteriz :)
    18 Haziran 2018 11:29
    Merhaba, Otelimizden ve hizmetlerimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Farklı organizasyonlarda tekrardan görüşmek üzere. Elite World Hotels
  • merhabalar Hotelden ve hizmetten çok memnun kaldık ve takip ederek tekrar fırsatı yakalamak istiyoruz ve etrafımdaki arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum teşekkürler :)
    18 Haziran 2018 11:30
    Merhaba, Otelimizden ve hizmetlerimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Farklı organizasyonlarda tekrardan görüşmek üzere.

Mekan Bilgileri

Elite World Europe Hotel

Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Cad. No: 4
Küçükçekmece / İstanbul


Etiketler

hamburger workshop

İlgili Aramalar

küçükçekmece hamburger fırsatları küçükçekmece workshop fırsatları küçükçekmece fırsatları
Copyright © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.