Bu Fırsat Kaçtı

Kadınların Gücü! Kahkaha Dolu 'Kadın Kafası' Tiyatro Oyunu Biletleri

79.00 TL 47.50 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 14490 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 37848

Detaylar

Başarılı oyuncu ve tiyatrocu İrfan Kangı'nın yazıp yönettiği 'Kadın Kafası' tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya ve mutlu gülüşlerle dolu anlar dağıtmaya devam ediyor!

 

Melda Gür, Merve Sevi, Ebru Karanfilci, Duygu Şen gibi iyi oyuncuları sahnede buluşturan bu tiyatro oyununda; çocukluk arkadaşı olan dört kadının, bu zamana kadar hayatlarına giren erkekleri mercek altına yatırmalarıyla hikaye başlıyor. Başlayan bu hikaye boyunca kahkaha dolu anlar geçirirken, siz de kendi hayatınızdan kesitler buluyor olacaksınız...

 

Kadınların hayatımızdaki yerini, gerekliliklerini ve güçlerini onların açısından, mizahi bir dille konu eden bu oyunda eğlence dolu anlar geçirecek, kadınların da erkeklerin de birbirlerine ihtiyaç duyduklarını ama hayallerin her zaman gerçeklerle aynı düzlemde olamayabileceklerini yüzünüzde bir gülümsemeyle keşfedeceksiniz.

 

Yüzünüzde bir hoş tebessüm ve kadın kafasına erişmiş olmanın keyfi ile ayrılacağınız bu oyun için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Kadın Kafası

Kadın ve erkek arasında yüz yıllardır bitmeyen bir savaş diye başlarlar klasik cümleye karşı 2 cinsi anlatırken. Peki bu bir savaş değil de gereklilikse. Yani kadının erkeğe, erkeğin kadına ihtiyaç duydukları bir dünyada beklentiler karşılanmadığı için ters düştülerse. Hangi toplumsal sınıf ,sosyo ekonomik ve kültürel farklılıkları temsil etseler de kadın ve erkek aynı şeylere başta farklı tepkiler verip sonunda aynı noktada buluşuyorlarsa işte Kadın Kafası da tam bu noktada izleyicinin kafasını ve zihnini güldürerek açıyor. Çocukluk arkadaşı olan Aylin, Betül, Beyza ve Sevil’in bir akşam evde kız kıza oturup sohbet etmeye ve hayatların da ki erkekleri çekiştirmeye başlamalarıyla eğlence başlıyor. İşin garip tarafı anlatılan, hayal edilen adamlarla hayallerini yıkan adamlar ne kadar da birbirine benziyor.

 

Seyirciye düşense kendi hayatlarına bakıp düşünmek, bolca kahkaha atmak ve Kadın kafasına erişmek.

 

Her Aşk Biraz Komiktir ve Arabesk Müzikali oyunlarının yazarı İrfan Kangı’nın yeni oyunu Kadın Kafasının yapımı yine Epizot Görsel Sanatlara ait. Kadınların gücünü ve hayatta ki gerekliliklerini naif ve esprili bir dille izlemek için Kadın Kafasında buluşalım.

 

Yazan ve Yöneten: İrfan Kangı
Oyuncular: Melda Gür, Merve Sevi, Ebru Karanfilci, Duygu Şen ve İrfan Kangı

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro diğer özel gün 8 mart dünya kadınlar günü etkinlik
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.