1947'den Beri Geleneksel Lezzetlerin Adresi Karaköy Bankalar Lokantası'ndan Özel Izgara Menüleri

59.90 TL 39.90 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 239 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36433) vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Bankalar Lokantası; 1947 yılında Ermeni bir usta tarafından açılmış hakiki bir esnaf lokantası olarak sofrasında kalite arayan herkesi bekliyor!

 

Geleneksel lezzetleri büyük bir ustalıkla ve kaliteli mekanında size ve sevdiklerinize sunacak BankalarLokantası'nın özel ızgara menüleri sizi hayran bırakacak...

 

İstanbul'un tarih kokak sokaklarında, tarih dolu lezzetlerle dolu uygun fiyatlı ızgara menüleri için rezervasyonunuzu hemen yapın!

 

Afiyet olsun...

Tarihi Karaköy Izgara Menüleri

Başlangıç

Günün Çorbası

Ana Yemek (Seçmeli)

Izgara Köfte

Sebzeli Köfte

Tavuk Sote

Tavuk Şiş

Salata

Mevsim Salata

Tatlı

Şekerpare

Krem Şokola

Kabak Tatlısı

Fırın Sütlaç

İçecek

Meşrubat

Ayran

Su

Çay

Geleneksel lezzetlerin 71 senelik Karaköy durağı!

1947 yılında Gasper Yazıcı tarafından açılan Bankalar Lokantası 1987 yılında Hacı Recep Karacan ile yoluna devam ediyor. Civardaki yabancı ve Türk banka ve sigorta şirketleri yöneticilerinin uğrak yeri olan Bankalar; şimdilerde çalışanların öğle yemekleri, iş toplantıları için; geleneksel lezzetlerden Türk ve Osmanlı mutfağından enfes örnekler sunan vazgeçilmez bir adres!

 

71 senelik deneyimin konuşturduğu lezzetindeki farklılığı ve zenginliği ile özellikle sulu yemeklerinde ve Türk lezzetlerinin tamamlayıcısı pilav konusunda tam bir usta! Zeytinyağlıları ile patlıcan musakkası ve fırında süt kuzu denemeniz gereken lezzetler arasında.. İstanbul'da sadece Bankalar'a özel yiyebileceğiniz ve sadece Cuma günleri çıkan fırınlanmış süt helvası olan havidzi unutmamak gerekir.

Mekan Bilgileri

Bankalar Lokantası, Karaköy

Karaköy. Bankalar Cad. Perşembe Pazarı Cad. No:5 Karaköy
Beyoğlu / İstanbul

Kategoriler

yemek akşam yemeği et yemekleri ızgara öğle yemeği diğer içecek dahil

İlgili Aramalar

beyoğlu yemek fırsatları beyoğlu akşam yemeği fırsatları beyoğlu et yemekleri fırsatları beyoğlu ızgara fırsatları beyoğlu öğle yemeği fırsatları beyoğlu diğer fırsatları beyoğlu içecek dahil fırsatları beyoğlu fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.