Bu Fırsat Kaçtı

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

tiyatro etkinlik yetişkin tiyatrosu

Sumru Yavrucuk, Rüçhan Çalışkur, Hakkı Ergök, ve Yurdaer Okur’un Sahnelediği 'Leenane'in Güzellik Kraliçesi' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet

67.00 TL 40.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 5251 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 32931

Detaylar

Sumru Yavrucuk, Rüçhan Çalışkur, Hakkı Ergök, ve Yurdaer Okur’un 1999 – 2008 yılları arasında Devlet Tiyatrolarında oynadığı çok ödüllü Leenane’in Güzellik Kraliçesi, aynı kadro ile yeniden sahnelerde.

Muhteşem oyunculuk, muazzam hikaye Leenane'in Güzellik Kraliçesi'nde sizleri bekliyor.

Uygun fiyatlı tiyatro biletlerinizi hemen alın!

İyi seyirler dileriz...

Leenane'in Güzellik Kraliçesi

Leenane’in Güzellik Kraliçesi İrlanda'da Leenane Kasabasında, Diğer İki Kız Kardeşi Evlenmiş Olan Maureen, Tepedeki Evde Annesi Mag'le Birlikte Yaşamaktadır. Anne - Kız Arasındaki Sevgi ve Nefret Çelişkisi, Maureen'in Aşık Olmasıyla İyice Belirginleşir. Mag'in Kızını, Kızının da Sevgilisini Yitirme Korkuları Durumu İyice Çıkmaza Sokmaktadır.
Sevgisizlik, Şiddet, Hayal Kırıklıkları Gibi Duygularla İnsanların İç Dünyası İrdelenir. Oyun, Özünde Bir Umut Öyküsüdür.

Süre: 2 Perde 100 Dakika
Tür: Kara Mizah +13
Yazan: Martin McDonagh
Yöneten: Cüneyt Çalışkur Anısına
Çeviren: Sevgi Sanlı
Dekor & Kostüm: Ekip Çalışması
Yapım: Hasan Özkaya

Oyun 2001 Yılında Afife Tiyatro Ödüllerinde En Başarılı Prodüksiyon, En Başarılı Yönetmen- Cüneyt Çalışkur, En Başarılı Kadın Oyuncu-Sumru Yavrucuk, En Başarılı Yardımcı Kadın Oyuncu-Rüçhan Çalışkur, Ödüle Layık Görülmüştür.

Etiketler

tiyatro etkinlik yetişkin tiyatrosu
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.