Bu Fırsat Kaçtı

Diğer

Benzer

Popüler

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu hafta içi tiyatro

Sumru Yavrucuk'un Sahnelediği Shirley Adlı Tiyatro Oyununa Bilet

150.00 TL 110.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 6404 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29720) vermeyi unutmayınız.

Detaylar

Çok özel bir oyunla, bir kadının kendini bulma hikayesi ile buluşacağınız ShirleySumru Yavrucuk'un muhteşem sahne performansı ile sizleri bekliyor...,

Shirley için uygun fiyatlı tiyatro biletlerinizi hemen alın ve muhteşem bir gösteriye hazır olun.

Keyifli seyirler!

Shirley

Willy Russell’ın Shirley Valentine adlı oyunundan ‘Shirley’ ismiyle Türkçe’ye uyarlanan oyun, tüm komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yaşattığı keyifli atmosferin yanı sıra potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının iplerini yeniden ele alışının hayranlık uyandıran öyküsünü anlatıyor.

Tek kişilik müzikli bir komedi oyunu olan Shirley, Türkiye’de başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla sahneleniyor. Sayısız tiyatro ödülünün sahibi Yavrucuk, Shirley’nin yönetmenliğini de üstlenirken, aynı zamanda oyundaki tüm karakterleri sahnede tek başına canlandırıyor. 

Çeviren: Semra Karamürsel
Dekor: Cihan Aşar
Yapım: Özkaya Yapım
Işık: Yakup Çartık

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu hafta içi tiyatro
 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x