Bu Fırsat Kaçtı

So'u Spa'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

So'u Spa'yı Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

masaj spa hamam kese köpük masajı

So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri

1950.00 TL 1599.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 154 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını () vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Detaylar

So'u Spa ayrıcalığı ile masaj keyfini yaşamaya hazır olun...

Günlük hayatın tüm yorgunluğunu üzerinizden atıp yenileneceğiniz muhteşem bir gün So'u Spa'da sizleri bekliyor!

Uygun fiyatlı masaj, kese köpük seçeneklerinden yararlanmak için acele edin!

Sakın kaçırmayın!

So'u Spa & Wellness

Bedeniniz dinlenecek, ruhunuz huzur bulacak!
Acıbadem So'u Spa & Wellness'ta ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek masaj paketleri sizi bekliyor. Şehirde kendinizi hiç böyle hissetmediniz. Sakinliğin cenneti: SO'U

SO’U, her şeyi misafirlerinin rahat etmesi için düşünür ve planlar. SO’U’da masaj öncesi, masaj esnası ve sonrası birer ritüeldir. SO’U sınırları içerisine girdiğiniz andan itibaren tüm detaylar, size sakinliğin cennetini sunmak için dizayn edilmiştir.

SO’U çalışanları, sadece bedeninize değil, aynı zamanda zihniniz ve duygularınıza hitap etmek için içeriye attığınız ilk adımınızdan itibaren size eşlik eder.

Biliyoruz ki, şehir hayatı insanı yıpratır. İşte bu yüzden size şehirde sakinliğin cennetini sunmak için bir araya geldik.

Göreceğiniz her şey, dokunacağınız her obje, koklayacağınız her koku özenle seçilmiş ve bedeninizi, zihniniz ve duyularınızla beraber hoşnut etmek için SO’U konseptine dahil edilmiştir.

Masaj esnasında sevdiğiniz müzik tarzını seçebilir, masaj için kullanılacak yağlarınıza karar verebilirsiniz. Çok iyi biliyoruz ki şehirde kendinizi hiç böyle iyi hissetmediniz.

Masajlarımızın tamamı orijinal olarak, kendi ekipmanlarıyla, yağ ve gerekirse kıyafetleri ve özel yataklarında gerçekleştirilir.

Masaj esnasında zihin ve duyularınız ile bulunduğunuz ortamdan uzaklaşacak ve kendinizi Uzakdoğu’nun mistik ortamında hissedeceksiniz.

Türk hamamı uygulamalarında Osmanlı sentezini ön plana çıkartıp, eskilerin hamam ritüelini hayata geçirmek için seçilmiş müzikler, dizayn edilmiş hamam ve soğukluk ile kendinizi saray eşrafından biri gibi hissedeceksiniz.

So'u Spa'nın Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • Gayet temiz ve güzel mekan masaj terapisti de gayet başarılı idi.
  • arkadaşım için doğum günü hediyesiydi, o kadar memnun kaldı ki anlat anlat bitiremedi yolum düştüğünde ben de mutlaka uğrayacağım

Mekan Bilgileri

So'u Spa

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Sosyal Tesis No: 46
Üsküdar / İstanbul

So'u Spa

Kategoriler

masaj spa hamam kese köpük masajı

İlgili Aramalar

üsküdar masaj fırsatları üsküdar spa fırsatları üsküdar hamam fırsatları üsküdar kese fırsatları üsküdar köpük masajı fırsatları üsküdar fırsatları