İstanbul Köpük Masajı Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori
köpük masajı x
Bir hamam sefası yapsam da üzerimdeki yorgunluğu atsam diye mi düşünüyorsunuz? Sıcacık hamamda toksinlerden kurtulup yumuşamak, gevşemek ve rahatlamak kim istemez! Hele bir de öncesinde saunaya girerseniz bu keyif ikiye katlanır! Sıcacık hamamda yıkanıp, temizlenmek ve yenilenmek isteyenlere harika bir önerimiz var! Köpük masajı! O da nedir dediğinizi duyar gibiyiz. Şöyle ki siz saunada güzelce ter atıp, hamamda kirlerinizden ve toksinlerinizden kurtuluyorsunuz. Sonra göbek taşına yatıp alanında profesyonel ellerden köpük masajına tabi tutuluyorsunuz. Dev köpükler ile iyice ovalanıyor, teninizin yumuşaklığı daha da ortaya çıkıyor ve hamamın tadını iyiden iyiye çıkarmış oluyorsunuz! Kulağa çok hoş gelmiyor mu sizce de?

Vücuttan ölü derileri atmanın, toksinlerden arınmanın daha güzel bir yolu yok! Üstelik köpük masajı öncesi kese uygulaması ile bebeksi cildiniz ortaya çıkıyor olacak!

Vüdunuzdan biriken toksiklerden kurtulmanın öneminden bahsedecek olursak, detoks sağlamış olursunuz. Toksik atıklar gözeneklerinizi kapatır, cildinizin nefes almasına engel olur, bu nedenle toksiklerden kurtulmak çok önemlidir. Toksikler vücutta barındığı sürece kötü beden kokusu ve ter kokusu yaparlar. Temizliğin temeli bu toksiklerden kurtulmaktır. Tabii bunun en iyi yolu da önce sauna da güzelce terlemek, sonra hamam sıcağında kese köpük masajı ile yoğurulmak ve ardından yıkanıp temizlenmektir.

Hem yüzyıllardan beri gelen hamam ritüelini gerçekleştirmiş olmanın huzuru hem de nefes alan dinlenmiş bir bedene kavuşacağınız kese köpük masajı uygulamasını en iyi nereden alabilirim diye soracak olursanız tabi ki bu noktada biz devreye giriyor olacağız! Sizler için anlaştığımız hamam, spa merkezleri ve otellerden bu uygulamayı kolaylıkla edinebilirsiniz. Üstelik lüks hizmetten uygun fiyata yararlanacak olmanız da bizim ayrıcalığımız!

Hemen şimdi sitemizde bulunan hamam, spa ve masaj sayfalarından size en yakın alanı bulun ve kendinizi hamam sefasının kollarına bırakın!

Bu zevki yaşadıktan sonra evinizde çay keyfi yaparken bizi anmanız bizim gururumuz olacak!

Hayatınız sefa ile dolsun, sıhhatler olsun! Kapat
devamı...