Taksim CVK Hotel Angkor Wat Spa'da Birbirinden Rahatlatıcı Masaj Paketleri

250.00 TL 149.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 4269 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

İstanbul'un kalbi Taksim'de 4 yıldızlı bir SPA deneyimini tatmaya ne dersiniz?

 

Tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atacak ve profesyonel dokunuşlar sonrasında hamam, sauna ve buhar odası kullanımıyla ruhunuzu ve bedeninizi arındıracaksınız. CVK Hotel Angkor Wat Spa'nın rahatlatıcı masaj paketlerinden oluşan eşsiz fırsatı sizleri bekliyor!

 

Bedeninize iyi gelecek olan bu fırsata CVK Hotel SPA ayrıcalığıyla size özel çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 

Keyfini çıkarın!

İsveç Masajı

İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Ters etki yaratabileceği ya da müşterinin dokunulmasını istemediği alanlar dışındaki yerlere bütünsel bir vücut masajı uygulanır. Masajın yapılışını kolaylaştırmak için aromalı ya da kokusuz yağ veya losyonlar kullanılır. Her seans genellikle 30–60 dakika kadardır. Müşterinin tercihlerine göre bir masaj seansında aşağıdaki temel tekniklerin hepsi ya da birçoğu kullanılır.

Kese Köpük Masajı

Ciltteki ölü derileri atarak deriden toksin atılımını kolaylaştırır, arttırır.
Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan 'kese', vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksik maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir.
Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı masajdır.

Sınırsız Islak Kullanım Alanları

Sauna
Hamam
Buhar Odası

 

 

 

Angkor Wat Spa, Cvk Hotel'in Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • Ortalama bir mekan girişte iyi karşılandım masöz iyidi
  • Kese yapan bayan çok iyiydi tekrar giderim, lüks takıntınız yoksa siz de gidebilirsiniz
  • Sürekli masaja gittiğim spa merkezlerinden biri. İlgi alakaları standart . Fırsatın içinde içecek ikramı olmasına rağmen hiçbir zaman içecek ikramında bulunmamaları manidar. Lokasyon olarak merkezi bir noktada. Masaj yapan terapistler işini güzel yapıyorlar. Bali,isveç ve aromaterapi masajlarını burada deneyimledim gayet memnunum.
  • Sorunsuz, temiz, fiyat performans ve konum iyi. merkezi ve yardımsever
  • Temizliğini beğendim. Sauna, buhar odası ve hamamı güzeldi çalışanların ilgisi de iyiydi.
  • Düzenli gittiğim bir yer tavsiye ederim. Yer konum hizmet iyi
  • Uzun zamandır gidiyorum çok memnunum yeni ekip daha güzel olmuş sadece dinlenme odası eksik , spor bölümü dinlenme odası olsa daha güzel olabilir
  • Küçük çok tatlı bir yer hizmet çok iyi çok memnun kaldık
  • Çok güzeldi çok beğendik kese köpükte masajda çok iyiydi personelde çok ilgili
  • Gerçekten çok güzel ve,temiz bir yer gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

Mekan Bilgileri

Angkor Wat Spa, Cvk Hotel

Gümüşsuyu Mah. Sıraselviler Cad. No: 11
Beyoğlu / İstanbul

Angkor Wat Spa, Cvk Hotel

Kategoriler

masaj spa hamam sauna kese bali masajı isveç masajı köpük masajı aromaterapi masajı otelde spa özel gün 8 mart dünya kadınlar günü masaj

İlgili Aramalar

beyoğlu masaj fırsatları beyoğlu spa fırsatları beyoğlu hamam fırsatları beyoğlu sauna fırsatları beyoğlu kese fırsatları beyoğlu bali masajı fırsatları beyoğlu isveç masajı fırsatları beyoğlu köpük masajı fırsatları beyoğlu aromaterapi masajı fırsatları beyoğlu otelde spa fırsatları beyoğlu özel gün fırsatları beyoğlu 8 mart dünya kadınlar günü masaj fırsatları beyoğlu fırsatları
SEPETE EKLE »