Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul Açık Büfe İftar Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori
açık büfe iftar x

Fransız kültüründen dünyanın dört bir köşesine yayılan açık büfe, ülkemizde de özellikle yoğun kalabalığın olduğu toplantı, doğum günleri gibi önemli günlerde çeşitliliğinin bol ve görüntüsünün ihtişamlı olmasıyla tercih ediliyor. Hem içerik hem de görsel olarak bir ziyafete dönüşen açık büfe yemekler, gerek otellerde gerekse restoranlarda son yıllarda gittikçe daha çok öne çıkmaya başlıyor. Kusursuz bir açık büfe için ise pek çok inceliğe dikkat edilmesi, özenle hazırlığının tamamlanması gerekiyor. Son dönemlerde akşam yemeği sunan restoranlar da Ramazan ayında iftar menüsü haricinde zengin bir şekilde oluşturulmuş açık büfelere ağırlık veriyor. Herkesin kendi damak zevkine uygun, istediği kadar yiyecekle sofradan ayrılması hem restoranları hem de misafirleri mutlu ediyor.

Açık büfe iftar menülerine neler dahil?

Çorbadan tatlıya, salatadan ana yemeğe kadar pek çok seçeneğin yer aldığı açık büfe iftar mekanları, konseptlerini de Ramazan’a göre kurgulamayı ihmal etmiyor. Tüm Ramazan boyunca farklı yemek seçenekleriyle açık büfe iftar menüleri, limitsiz çay, kahve ve Ramazan Şerbeti ile birlikte de daha da çekici bir hale geliyor. Ne kadar yiyeceğinize ve ne yiyeceğinize kendinizin karar veriyor olması ise, açık büfe iftar keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlıyor.

Açık büfe iftar fiyatları

Açık büfe iftar fırsatlarıyla sınırsız yemeğe ödeyeceğiniz miktar oldukça azalıyor. Size en uygun şekilde sunulan İstanbul’da açık büfe iftar fiyatları, bütçenizi sarsmayacak seçeneklerle karşınıza çıkıyor. İstanbul’da uygun fiyatlar ödeyerek Yenikapı Marmaray Hotel'de enfes lezzetlerle dolu zengin iftar menüsü ya da Dedeman Hotel İstanbul'da ayrıcalıklarla dolu tadına doyulmaz açık büfe iftar menüsü yiyebilirsiniz. Ramazan’ın tadını açık büfeyle çıkarmak için İstanbul’daki açık büfe iftar fırsatlarını inceleyebilir, size en uygun olanını satın alabilirsiniz Kapat
devamı...