İstanbul Akvaryum Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori
akvaryum x
Hem dinlenmeyi hem de eğlenmeyi sağlayacak, çocuklarınızla ve dostlarınızla birlikte yapacağınız bir aktivite arıyorsanız eğer, artık fazla vakit kaybetmenize gerek yok. Aradığınız her şeyi bulacağınız, macera, heyecan ve mavi dünyanın huzurunu bir arada sunan, aktivitelerin en keyiflisi olan Akvaryum macerasına çıkın. Büyük veya küçük herkesin hayranlıkla ve büyük bir merakla, mavi dünyayı keşfettiği, uygun fiyatlı akvaryum biletleri sizi bekliyor! 

İndirimli bilet ile Akvaryum gezisi yaparak mavi dünyanın büyülü dünyasını keşfedin!
Belgesellerde ekrandan gördüğünüz canlıları, çıplak gözlerle keşfetmenin  tadı bir başka! Su dünyasının esrarengiz dünyasını gözler önüne seren belgesellerdeki uysal ve vahşi dostlarımızı, canlı canlı göreceğiniz akvaryum gezileri ile hem ruhunuzu dinlendirecek, hem de yepyeni bir dünyayı keşfetme keyfine varacaksınız. Çocuklarınızın hayal dünyasına ve gelişimine pozitif etkisi olan akvaryum aktiviteleri; onları hem eğlendirecek, hem öğretecek hem de unutulmaz bir mutluluk verecek. Akvaryum keyfini çocuklarınızla birlikte, cebinizi düşünen fiyatlarla keşfetme şansını hemen değerlendirin ve mavi dünyanın büyülü dünyasına dahil olun.

Dünya'nın önde gelen akvaryum tesislerinde, unutulmaz saatler sizi bekliyor!
Hem Avrupa Yakası hem de Asya Yakası içinde, dünyada sayılı tesislere sahip olan İstanbul, mavi dünyanın binlerce denizaltı sakinini ağırlıyor. Avrupa Yakası'nda dünyanın en büyük Tematik Akvaryumu olan Florya İstanbul Akvaryum; 22 bin metrekarelik devasa alanında binlerce kara ve deniz canlısı ile karşınızda olacak. Timsahtan Köpekbalığına, Vatozdan Piranaya, Penguenden Palyaço Balığına, Balon Balığından Mürenlere, Zehirli Kurbağalardan Kapibaralara kadar bir çok canlıyı canlı görecek, heyecan ve keyif dolu anlar geçireceksiniz. Asya Yakası'nda ise dünyanın ilk İklik Temalı akvaryumu olan Tuzla Viasea Akvaryum'da sizler için uygun fiyat seçeneğiyle kapılarını aralıyor. Eğitim ve eğlencenin bir araya geldiği Viasea Akvaryum’da 47 farklı temalı sergide 12.000’in üzerinde deniz canlısını keşfedecek, devasa tesisin birbirinden güzel tematik odalarında mavi dünyanın muhteşemliğine hayran kalacaksınız.

Hem dinlenmeyi hem de eğlenmeyi sağlayacak, çocuklarınızla ve dostlarınızla birlikte yapacağınız ucuz akvaryum kampanyalarımızı inceleyin ve sizin yepyeni bir dünyaya taşıyacak, çocuklarınızın eğitimine ve mutluluğuna büyük etkileri olacak akvaryum biletinizi hemen alın!

İyi eğlenceler dileriz...
Kapat
devamı...