İstanbul Pasif Jimnastik Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori
pasif jimnastik x
İstediğimiz kıyafeti gönül rahatlığıyla giyebilmek ve ayna karşısında her zaman kendimizi fit görmek isteriz değil mi? Bunun için her Pazartesi girilen ve her Salı bozulan diyetleri unutun! Pasif jimnastik ile istediğiniz forma kavuşmak çok daha kolay!

Her zaman kendimizde fazla bulduğumuz ve ulaşmayı istediğimiz bir kilo vardır. Bu kiloya ulaşabilmek adına her zaman bin bir türlü yol deneriz. Fakat ne yazık ki lezzetli yemeklerden geri kalmak istemediğimiz için yine kazanan yemek olur. 

İşte tam bu noktada sizler için devreye giriyoruz. Öncelikle pasif jimnastik nedir, ne işe yarar ve kimler pasif jimnastik uygulamasından yararlanabilir onlara değinelim. Pasif jimnastik, vücutta aktif olmayan, çalışmayan kasların radyo dalgaları ile çalışmasını sağlar. Aktif olan kasların yanında, çalışmayanların bu uygulama ile harekete geçmesiyle birlikte fiziksel güç harcanmış olur.

Kasların çalışması için pedler yardımıyla problemli bölgeye düşük voltajlı elektrik verilir. Bu şekilde kasların çalışması sağlanır. Vücudun birden fazla yerine uygulanan pedler yardımı ile kaslar harekete geçmektedir. Herhangi bir ağrı sızı olmadan gerçekleştirilen uygulamanın sonunda kişi normal hayatına dönebilmektedir.

Pasif jimnastik uygulaması sırasında radyo dalgaları söz konusu olduğu için kalp pili olanlar ve hamilelere önerilmemektedir. Kalp pili olan kişiler doktorlarına danışmak şartı ile onay alarak uygulatabilir.

Vücudun enerji harcamasına yardımcı olan ve kasları harekete geçiren pasif jimnastik uygulaması ile metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı gerçekleşmektedir.

Yağların vücuttan atımını kolay hale getiren pasif jimnastik ile istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir vücut ve fit bir görünüm için yapmanız gereken tek şey vakit kaybetmeden bu uygulamadan yararlanmak.

Pasif jimnastik gibi kolay zayıflamanıza yardımcı olacak soğuk lipoliz, lenf drenaj, kavitasyon ve reformer pilates uygulamalarından uygun fiyata yararlanmak için acele edin!

Uygun fiyatlı bu kampanyalar ile formda bir vücuda sahip olmak düşündüğünüzden çok daha kolay!

Sakın kaçırmayın... Kapat
devamı...