İstanbul Peeling Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori
peeling x
Cildimizin daha canlı ve daha parlak bir görünüme kavuşmasını istemez misiniz? Yorgunluğumuzu kapatmak için yaptığımız makyajlar, yaşımız gereği oluşan ölü tabakalardan kurtulmanın çözümü çok basit!

Cildinizin daha güzel bir görünümde olmasını ve taze kalmasını istiyorsanız kendinize zaman ayırmanız gerekmektedir. Kendinize ayırdığınız zamanda cildinizin yapısına uygun olan peeling işlemini yaptırarak güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Her türlü cilt yapısına göre değişen peeling uygulamaları cildinizdeki ölü hücrelerin arınmasını sağlamaktadır. Özel aletler ve güzellik merkezlerinin uyguladığı kesin kalıcı çözümler ile mükemmel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Siyah noktalar üzerinde de oldukça etkisi olan peeling uygulaması, yüz bölgesine uygulanır ve cildinizi temizleyerek ölü derilerinizden kurtulmanızı sağlar. Peeling uygulamasının etkilerini kısaca şu şekilde sıralayabiliriz: cildiniz kuru ise cildinizin dengelenmesini sağlamaktadır. Suratınızda gerek yaşımız gereği, gerekse günlük yaşantımızın verdiği yorgunluk belirtilerinden kurtulmanın da sırrı peeling uygulamasından geçmektedir. Uygulanan bakım sayesinde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra suratımızda oluşan sivilce izleri, güneş lekeleri, ölü hücrelerin birikimini engellemek, cildin nem oranını dengelemek ve oluşan mat görünümü ortadan kaldırarak ayna karşısında oluşacak sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Haftada en az 1 - 2 defa yapılması gereken peeling uygulaması ile deriyi oldukça olumsuz etkileyen kirlerden kolay bir şekilde arınabilirsiniz. Bilirsiniz ki yüzümüzde tıpkı el ve ayaklarda olduğu gibi gün içinde birçok kire ve toza maruz kalmaktadır. Her ne kadar kullandığınız makyaj malzemelerinize önem gösterseniz ve yüzünüzü güzel temizlediğini düşünseniz bile maruz kaldığımız kir ve toz derinizi olumsuz etkilemektedir. Yüzünüzde toplanan bu toz zamanla deride kalıcı olur ve gözeneklerinizi kapayarak sivilce problemlerinize yol açmaktadır. 

Her zaman en hassas noktamız olan yüzümüzün zaman içinde canlılığını kaybetmesini ve mat bir görünümde olmamasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kendinizi ihmal etmemek! Ayna karşısında daha güzel bir görünüm için yapmanız gereken sadece uygun fiyatlı kampanyalar kapsamında hayata geçirdiğimiz güzellik merkezlerinden kendinize uygun olanı seçmek ve rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.

Emin olun pişman olmayacaksınız...

Güzel bir gülümseme ve canlı bir cilt için acele edin!

Sakın kaçırmayın... Kapat
devamı...