İstanbul Etkinlik Takvimi - Tüm Konserler, Tiyatrolar, Festivaller

Rönesans ve Barok Başyapıtları
Rönesans ve Barok Başyapıtları
Nazım Hikmet Kültür Merkezi
Konser - Şişli
7 Eki Cum
20:00
Taksim Komedi Gecesi
Taksim Komedi Gecesi
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
7 Eki Cum
20:00
Oldies Party
Oldies Party
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
7 Eki Cum
20:00
Bir Gecede Oldu Her Şey
Bir Gecede Oldu Her Şey
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
7 Eki Cum
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
7 Eki Cum
20:30
Comedy Night
Comedy Night
Koşuyolu Apartman Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
7 Eki Cum
20:30
Hayat Kime Güzel
Hayat Kime Güzel
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
7 Eki Cum
20:30
Tinder Çarpsın
Tinder Çarpsın
Köşkte Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Sarıyer
7 Eki Cum
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
7 Eki Cum
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
7 Eki Cum
21:00
Nihat Sırdar: 90'lar Kafası
Nihat Sırdar: 90'lar Kafası
Hilton İstanbul Kozyatağı
Diğer - Kadıköy
7 Eki Cum
21:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
8 Eki Cmt
13:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Süleyman Seba Kültür Merkezi, Fulya
Çocuk Tiyatrosu - Beşiktaş
8 Eki Cmt
13:00
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
8 Eki Cmt
14:00
The Illusionist
The Illusionist
Moi Sahne
Diğer - Başakşehir
8 Eki Cmt
14:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
8 Eki Cmt
15:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
8 Eki Cmt
19:00
İki Bekar
İki Bekar
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
8 Eki Cmt
20:00
Balkan Suare
Balkan Suare
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
8 Eki Cmt
20:00
Seninle Evlenir Miyim
Seninle Evlenir Miyim
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
8 Eki Cmt
20:30
Hangisi Karısı
Hangisi Karısı
Kartal Sanat Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
8 Eki Cmt
20:30
Küçük Amerika
Küçük Amerika
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Eki Cmt
20:30
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
8 Eki Cmt
20:30
DJ Eta
DJ Eta
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
8 Eki Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
8 Eki Cmt
20:30
Pandemide Aşk
Pandemide Aşk
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
8 Eki Cmt
20:30
Tinder Çarpsın
Tinder Çarpsın
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Eki Cmt
20:30
Ağladım
Ağladım
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
8 Eki Cmt
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Diğer - Şişli
8 Eki Cmt
20:30
Keşmekeş Doğaçlama
Keşmekeş Doğaçlama
Eskici Gizli Bahçe
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Eki Cmt
20:30
Ahmet Aslan
Ahmet Aslan
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Konser - Şişli
8 Eki Cmt
21:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Eki Cmt
23:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
9 Eki Paz
12:00
Lider Masi - Kahraman Yemini
Lider Masi - Kahraman Yemini
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
9 Eki Paz
13:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
9 Eki Paz
13:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
9 Eki Paz
13:00
Küçük Prens
Küçük Prens
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
9 Eki Paz
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
9 Eki Paz
14:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
9 Eki Paz
14:00
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Süleyman Seba Kültür Merkezi, Fulya
Çocuk Tiyatrosu - Beşiktaş
9 Eki Paz
14:00
Lider Masi - Kahraman Yemini
Lider Masi - Kahraman Yemini
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
9 Eki Paz
15:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
9 Eki Paz
15:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
9 Eki Paz
15:00
Kusurlu Fırtına
Kusurlu Fırtına
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
9 Eki Paz
19:00
DJ Ser
DJ Ser
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
9 Eki Paz
20:30
Kaçak Yolcu
Kaçak Yolcu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
9 Eki Paz
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
9 Eki Paz
20:30
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
9 Eki Paz
20:30
1984 Büyük Gözaltı
1984 Büyük Gözaltı
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
9 Eki Paz
20:30
Vişne Bahçesi
Vişne Bahçesi
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
10 Eki Pzt
20:30
Ahmed Arif - Şahdamarım
Ahmed Arif - Şahdamarım
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
10 Eki Pzt
20:30
İzlanda'nın Başkenti?
İzlanda'nın Başkenti?
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
10 Eki Pzt
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
10 Eki Pzt
21:00
Seninle Evlenir Miyim
Seninle Evlenir Miyim
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
11 Eki Sal
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
11 Eki Sal
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
11 Eki Sal
20:30
Memleketimden İnsan Manzaraları
Memleketimden İnsan Manzaraları
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
11 Eki Sal
20:30
Tarla Kuşuydu Juliet
Tarla Kuşuydu Juliet
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
11 Eki Sal
20:30
Torna Tezgahı
Torna Tezgahı
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
12 Eki Çar
20:30
DJ Ogün
DJ Ogün
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
12 Eki Çar
20:30
Ağladım
Ağladım
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
12 Eki Çar
20:30
Üç Harflilerden Nil
Üç Harflilerden Nil
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
12 Eki Çar
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
12 Eki Çar
20:30
Ahmed Arif - Şahdamarım
Ahmed Arif - Şahdamarım
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
12 Eki Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
12 Eki Çar
20:30
Kadıköy Komedi Gecesi
Kadıköy Komedi Gecesi
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
12 Eki Çar
20:30
Moodie Petch
Moodie Petch
Dorock XL
Konser - Kadıköy
12 Eki Çar
21:30
Rota
Rota
Hayal Kahvesi, Atakent
Konser - Küçükçekmece
12 Eki Çar
21:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
13 Eki Per
19:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
13 Eki Per
20:30
DJ Eta
DJ Eta
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
13 Eki Per
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
13 Eki Per
20:30
Baş Belası
Baş Belası
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
13 Eki Per
20:30
İrma Vep'in Esrarı
İrma Vep'in Esrarı
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
13 Eki Per
20:30
Taksim Komedi Gecesi
Taksim Komedi Gecesi
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
13 Eki Per
20:30
Loş İşler
Loş İşler
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
13 Eki Per
20:30
Mümkün Dünyalar
Mümkün Dünyalar
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
13 Eki Per
20:30
Rota
Rota
IF Performance Hall, Beşiktaş
Konser - Beşiktaş
13 Eki Per
21:30
Taksim Komedi Gecesi
Taksim Komedi Gecesi
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
14 Eki Cum
20:00
Seni Unutmak İstemedim Ki
Seni Unutmak İstemedim Ki
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
14 Eki Cum
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
14 Eki Cum
20:30
Hangisi Karısı
Hangisi Karısı
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
14 Eki Cum
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
14 Eki Cum
20:30
Oyun Karıştı
Oyun Karıştı
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
14 Eki Cum
20:30
Tüy
Tüy
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
14 Eki Cum
20:30
Elenika
Elenika
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
14 Eki Cum
20:30
Vişne Bahçesi
Vişne Bahçesi
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
14 Eki Cum
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
14 Eki Cum
20:30
Çılgın Zamanlar
Çılgın Zamanlar
Duru Ataşehir / Watergarden
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
14 Eki Cum
20:30
Yanlış Çift
Yanlış Çift
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
14 Eki Cum
21:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
14 Eki Cum
23:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Mustafa Saffet Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
15 Eki Cmt
12:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
13:00
Z Takımı Müzikali
Z Takımı Müzikali
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
15 Eki Cmt
13:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
15 Eki Cmt
13:00
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
13:00
Taş Devri
Taş Devri
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
15 Eki Cmt
13:00
Okyanus Müzikali
Okyanus Müzikali
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
14:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Mustafa Saffet Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
15 Eki Cmt
14:30
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
15:00
Z Takımı Müzikali
Z Takımı Müzikali
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
15 Eki Cmt
15:00
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
15:00
Taş Devri
Taş Devri
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
15 Eki Cmt
15:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Mustafa Saffet Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
15 Eki Cmt
16:00
Dönme Dolap
Dönme Dolap
Duru Ataşehir / Watergarden
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
15 Eki Cmt
20:00
Otelde Cinayet
Otelde Cinayet
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
15 Eki Cmt
20:00
Plastik Aşklar
Plastik Aşklar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
20:30
Nurettin Rençber
Nurettin Rençber
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Konser - Kadıköy
15 Eki Cmt
20:30
Olay Rusya'da Geçiyor
Olay Rusya'da Geçiyor
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Eki Cmt
20:30
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
15 Eki Cmt
20:30
DJ Eta
DJ Eta
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
15 Eki Cmt
20:30
Kelepçe Kullanma Kılavuzu
Kelepçe Kullanma Kılavuzu
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
20:30
Butik Ünlü
Butik Ünlü
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Eki Cmt
20:30
Oyun Karıştı
Oyun Karıştı
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
15 Eki Cmt
20:30
Çat Kapı Doğaçlama
Çat Kapı Doğaçlama
Koşuyolu Apartman Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Eki Cmt
20:30
Çılgın Zamanlar
Çılgın Zamanlar
Moi Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Başakşehir
15 Eki Cmt
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
15 Eki Cmt
21:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
13:00
Z Takımı Müzikali
Z Takımı Müzikali
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
16 Eki Paz
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
16 Eki Paz
13:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
13:00
Alis Harikalar Diyarında
Alis Harikalar Diyarında
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
16 Eki Paz
13:00
Clean Clean with Green
Clean Clean with Green
Süleyman Seba Kültür Merkezi, Fulya
Çocuk Tiyatrosu - Beşiktaş
16 Eki Paz
13:00
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
16 Eki Paz
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
14:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
16 Eki Paz
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
16 Eki Paz
15:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
15:00
Alis Harikalar Diyarında
Alis Harikalar Diyarında
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
16 Eki Paz
15:00
Z Takımı Müzikali
Z Takımı Müzikali
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
15:00
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Bremen Mızıkacıları Ali Baba'nın Çiftliğinde
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
16 Eki Paz
15:00
Seninle Evlenir Miyim
Seninle Evlenir Miyim
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
19:00
Şu Şahane Ahmaklar
Şu Şahane Ahmaklar
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
19:00
Aşk ve Komedi
Aşk ve Komedi
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
19:00
Bülent Beyin Hikayesi
Bülent Beyin Hikayesi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Eki Paz
20:00
Kibarlık Budalası
Kibarlık Budalası
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Eki Paz
20:00
DJ Ser
DJ Ser
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
16 Eki Paz
20:30
Tinder Çarpsın
Tinder Çarpsın
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Eki Paz
20:30
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
16 Eki Paz
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
16 Eki Paz
20:30
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Eki Pzt
15:00
DJ Korhan & DJ Akın
DJ Korhan & DJ Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
17 Eki Pzt
20:30
Korkunç Periodik Tablo
Korkunç Periodik Tablo
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
17 Eki Pzt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
17 Eki Pzt
20:30
Never Give Up
Never Give Up
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
17 Eki Pzt
20:30
Burda Olan Burda Kalır
Burda Olan Burda Kalır
MEB Şura Salonu, Ankara
Yetişkin Tiyatrosu - Yenimahalle
18 Eki Sal
20:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
18 Eki Sal
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
18 Eki Sal
20:30
Elçin Orçun
Elçin Orçun
Dorock XL
Konser - Kadıköy
18 Eki Sal
21:30
Çıraklar Sınıfı
Çıraklar Sınıfı
istanbulimpro
Diğer - Kadıköy
19 Eki Çar
20:30
Türbülans
Türbülans
Kartal Sanat Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
19 Eki Çar
20:30
DJ Cihat Can
DJ Cihat Can
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
19 Eki Çar
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
19 Eki Çar
20:30
Çılgın Zamanlar
Çılgın Zamanlar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
19 Eki Çar
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
19 Eki Çar
20:30
Kadıköy Komedi Gecesi
Kadıköy Komedi Gecesi
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
19 Eki Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
19 Eki Çar
20:30
İkinin Biri
İkinin Biri
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
19 Eki Çar
20:30
İhtiyaç Molası
İhtiyaç Molası
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
19 Eki Çar
21:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
19 Eki Çar
23:00
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
20 Eki Per
20:30
DJ Eta
DJ Eta
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
20 Eki Per
20:30
Baş Belası
Baş Belası
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
20 Eki Per
20:30
Taksim Komedi Gecesi
Taksim Komedi Gecesi
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
20 Eki Per
20:30
Hangisi Karısı
Hangisi Karısı
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
20 Eki Per
20:30
Süt Kardeşler
Süt Kardeşler
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
20 Eki Per
20:30
Taksim Komedi Gecesi
Taksim Komedi Gecesi
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
21 Eki Cum
20:00
Ömrümün Sonuna Kadar
Ömrümün Sonuna Kadar
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
21 Eki Cum
20:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
21 Eki Cum
20:30
Celile
Celile
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
21 Eki Cum
20:30
Masal Irmaklarında
Masal Irmaklarında
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
21 Eki Cum
20:30
Bülent Beyin Hikayesi
Bülent Beyin Hikayesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
21 Eki Cum
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
21 Eki Cum
20:30
Oyun Karıştı
Oyun Karıştı
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
21 Eki Cum
20:30
Fırat Aksal Stand Up
Fırat Aksal Stand Up
Koşuyolu Apartman Sahne
Diğer - Kadıköy
21 Eki Cum
20:30
Loş İşler
Loş İşler
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
21 Eki Cum
20:30
Seyirci
Seyirci
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
21 Eki Cum
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
21 Eki Cum
21:00
Marsis
Marsis
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
21 Eki Cum
21:00
Kırmızı Başlıklı Kız
Kırmızı Başlıklı Kız
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
13:00
Taş Devri
Taş Devri
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
22 Eki Cmt
13:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
13:00
Lider Masi - Kahraman Yemini
Lider Masi - Kahraman Yemini
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
22 Eki Cmt
13:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
22 Eki Cmt
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
13:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
22 Eki Cmt
13:00
Ege İle Gaga Müzikali
Ege İle Gaga Müzikali
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
14:00
Kırmızı Başlıklı Kız
Kırmızı Başlıklı Kız
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
15:00
Taş Devri
Taş Devri
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
22 Eki Cmt
15:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
15:00
Lider Masi - Kahraman Yemini
Lider Masi - Kahraman Yemini
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
22 Eki Cmt
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
15:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
22 Eki Cmt
15:00
İki Bekar
İki Bekar
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
22 Eki Cmt
20:00
Gırgır Stand Up Gecesi
Gırgır Stand Up Gecesi
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
20:30
Küçük Amerika
Küçük Amerika
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Eki Cmt
20:30
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
22 Eki Cmt
20:30
DJ Eta
DJ Eta
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
22 Eki Cmt
20:30
Pandemide Aşk
Pandemide Aşk
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
20:30
Şimdi 90'lar
Şimdi 90'lar
Moi Sahne
Konser - Başakşehir
22 Eki Cmt
20:30
Freud'un İnsanları
Freud'un İnsanları
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
22 Eki Cmt
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
22 Eki Cmt
20:30
Ölümlerden Ölüm Beğen
Ölümlerden Ölüm Beğen
Koşuyolu Apartman Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Eki Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
20:30
Karı Koca İşleri
Karı Koca İşleri
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
20:30
Ağladım
Ağladım
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
20:30
Seyirci
Seyirci
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Eki Cmt
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
22 Eki Cmt
21:00
Peter Pan
Peter Pan
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Eki Paz
13:00
Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi
Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
23 Eki Paz
13:00
Şeker Portakalı
Şeker Portakalı
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
23 Eki Paz
14:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
23 Eki Paz
14:00
Peter Pan
Peter Pan
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Eki Paz
15:00
Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi
Rapunzel İle Beyaz Atlı Prensi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
23 Eki Paz
15:00
İzlanda'nın Başkenti?
İzlanda'nın Başkenti?
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
23 Eki Paz
15:00
DJ Ser
DJ Ser
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
23 Eki Paz
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
23 Eki Paz
20:30
Plastik Aşklar
Plastik Aşklar
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
23 Eki Paz
20:30
Escobar Funeral
Escobar Funeral
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
23 Eki Paz
20:30
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
23 Eki Paz
20:30
DO-AR İnteraktif Doğaçlama
DO-AR İnteraktif Doğaçlama
Koşuyolu Apartman Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
23 Eki Paz
20:30
Tuğba Yurt
Tuğba Yurt
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi
Konser - Şişli
23 Eki Paz
21:00
Korkuyu Beklerken
Korkuyu Beklerken
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
24 Eki Pzt
20:30
Notre Dame
Notre Dame
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Eki Pzt
20:30
Onu Bir Su Birikintisine Bıraksan İki Güne Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Onu Bir Su Birikintisine Bıraksan İki Güne Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Eki Pzt
20:30
Never Give Up
Never Give Up
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
24 Eki Pzt
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
24 Eki Pzt
21:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
25 Eki Sal
20:30
Android
Android
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Eki Sal
20:30
Çingeneler Zamanı Müzikali
Çingeneler Zamanı Müzikali
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Eki Sal
20:30
Kibarlık Budalası
Kibarlık Budalası
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
25 Eki Sal
20:30
Tarla Kuşuydu Juliet
Tarla Kuşuydu Juliet
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Eki Sal
20:30
Şıngır Mıngır Beyoğlu
Şıngır Mıngır Beyoğlu
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
25 Eki Sal
20:30
Mümkün Dünyalar
Mümkün Dünyalar
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
25 Eki Sal
20:30
Torna Tezgahı
Torna Tezgahı
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
26 Eki Çar
20:30
DJ Ogün
DJ Ogün
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
26 Eki Çar
20:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
26 Eki Çar
20:30
Butik Ünlü
Butik Ünlü
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
26 Eki Çar
20:30
Şaşkın Demokrat
Şaşkın Demokrat
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
26 Eki Çar
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
26 Eki Çar
20:30
Kadıköy Komedi Gecesi
Kadıköy Komedi Gecesi
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
26 Eki Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
26 Eki Çar
20:30
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
26 Eki Çar
23:00
Freud'un İnsanları
Freud'un İnsanları
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
27 Eki Per
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
27 Eki Per
20:30
DJ Eta
DJ Eta
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
27 Eki Per
20:30
Oyun Karıştı
Oyun Karıştı
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
27 Eki Per
20:30
Ölü Ozanlar Derneği
Ölü Ozanlar Derneği
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
27 Eki Per
20:30
Taksim Komedi Gecesi
Taksim Komedi Gecesi
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
27 Eki Per
20:30
Gelin Tanış Olalım
Gelin Tanış Olalım
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
27 Eki Per
20:30
Shirley
Shirley
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
27 Eki Per
20:30
Fareler ve İnsanlar
Fareler ve İnsanlar
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
28 Eki Cum
20:00
Taksim Komedi Gecesi
Taksim Komedi Gecesi
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
28 Eki Cum
20:00
Ayıptır Söylemesi
Ayıptır Söylemesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
28 Eki Cum
20:30
Haftanın Elemanı
Haftanın Elemanı
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
28 Eki Cum
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
28 Eki Cum
20:30
Tinder Çarpsın
Tinder Çarpsın
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
28 Eki Cum
20:30
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
28 Eki Cum
20:30
7 Kocalı Hürmüz
7 Kocalı Hürmüz
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
28 Eki Cum
20:30
Sana Bir Sır Vereceğim
Sana Bir Sır Vereceğim
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
28 Eki Cum
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
28 Eki Cum
21:00
Birsen Tezer
Birsen Tezer
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
28 Eki Cum
21:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
28 Eki Cum
23:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
29 Eki Cmt
13:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
29 Eki Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
29 Eki Cmt
15:00
Pırtlatan Bal
Pırtlatan Bal
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
29 Eki Cmt
16:00
Otelde Cinayet
Otelde Cinayet
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
29 Eki Cmt
20:00
Gırgır Stand Up Gecesi
Gırgır Stand Up Gecesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
29 Eki Cmt
20:30
Bir Gecede Oldu Her Şey
Bir Gecede Oldu Her Şey
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
29 Eki Cmt
20:30
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
29 Eki Cmt
20:30
DJ Eta
DJ Eta
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
29 Eki Cmt
20:30
Yanlış Çift
Yanlış Çift
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
29 Eki Cmt
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
29 Eki Cmt
20:30
Tüy
Tüy
Asmalı Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
29 Eki Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
29 Eki Cmt
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Diğer - Şişli
29 Eki Cmt
20:30
Sıfırla Bir Arasında
Sıfırla Bir Arasında
Koşuyolu Apartman Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
29 Eki Cmt
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
29 Eki Cmt
21:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
30 Eki Paz
12:00
Taş Devri
Taş Devri
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
13:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
13:00
Pamuk Dede Masalı
Pamuk Dede Masalı
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
30 Eki Paz
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
30 Eki Paz
13:15
Külkedisi Harikalar Diyarında
Külkedisi Harikalar Diyarında
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
30 Eki Paz
14:00
Taş Devri
Taş Devri
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
15:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
30 Eki Paz
15:00
Pamuk Dede Masalı
Pamuk Dede Masalı
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
30 Eki Paz
15:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
16:00
Ağaçlar Ayakta Ölür
Ağaçlar Ayakta Ölür
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
18:00
Seninle Evlenir Miyim
Seninle Evlenir Miyim
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
19:00
Şu Şahane Ahmaklar
Şu Şahane Ahmaklar
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
19:00
Hadi Uyu Artık
Hadi Uyu Artık
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
30 Eki Paz
19:00
DJ Ser
DJ Ser
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
30 Eki Paz
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Evde Tiyatro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
30 Eki Paz
20:30
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
30 Eki Paz
20:30
Uzi - Heijan - Muti
Uzi - Heijan - Muti
Kadıköy Festival Park
Konser - Kadıköy
30 Eki Paz
21:00
Her Aşk Biraz Komiktir
Her Aşk Biraz Komiktir
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
31 Eki Pzt
20:30
Fanatik
Fanatik
Kozyatağı Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
1 Kas Sal
20:30
İkinin Biri
İkinin Biri
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
1 Kas Sal
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Kas Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
3 Kas Per
20:30
Celile
Celile
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
3 Kas Per
20:30
Hangisi Karısı
Hangisi Karısı
Kozyatağı Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
3 Kas Per
20:30
Gelin Tanış Olalım
Gelin Tanış Olalım
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
3 Kas Per
20:30
Recep Çuhadar
Recep Çuhadar
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
4 Kas Cum
19:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
4 Kas Cum
20:30
Escobar Funeral
Escobar Funeral
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
4 Kas Cum
20:30
Armağan Çağlayan ile Size Anlatacaklarım Var
Armağan Çağlayan ile Size Anlatacaklarım Var
Duru Ataşehir / Watergarden
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
4 Kas Cum
20:30
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
5 Kas Cmt
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
5 Kas Cmt
13:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
5 Kas Cmt
15:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
5 Kas Cmt
15:00
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
5 Kas Cmt
20:00
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
5 Kas Cmt
20:30
Freud'un İnsanları
Freud'un İnsanları
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
5 Kas Cmt
20:30
Celile
Celile
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
5 Kas Cmt
20:30
Armağan Çağlayan ile Size Anlatacaklarım Var
Armağan Çağlayan ile Size Anlatacaklarım Var
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
5 Kas Cmt
20:30
Keşmekeş Doğaçlama
Keşmekeş Doğaçlama
Eskici Gizli Bahçe
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
5 Kas Cmt
20:30
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
6 Kas Paz
13:00
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
6 Kas Paz
13:00
Moonlight
Moonlight
Kozyatağı Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
6 Kas Paz
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
6 Kas Paz
15:00
Küçük Prens
Küçük Prens
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
6 Kas Paz
15:00
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
6 Kas Paz
15:00
Şıngır Mıngır Beyoğlu
Şıngır Mıngır Beyoğlu
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
6 Kas Paz
20:00
Sizi Tanıyorum
Sizi Tanıyorum
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Kas Sal
20:30
Sizi Tanıyorum
Sizi Tanıyorum
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
9 Kas Çar
20:30
Korkuyu Beklerken
Korkuyu Beklerken
Moi Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Başakşehir
9 Kas Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
9 Kas Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
10 Kas Per
20:30
Escobar Funeral
Escobar Funeral
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
10 Kas Per
20:30
Loş İşler
Loş İşler
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
10 Kas Per
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
11 Kas Cum
20:30
Şen Makas
Şen Makas
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
11 Kas Cum
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
11 Kas Cum
20:30
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
13:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
13:00
Taş Devri
Taş Devri
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
12 Kas Cmt
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
12 Kas Cmt
13:00
Peter Pan
Peter Pan
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
13:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
12 Kas Cmt
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
14:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
15:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
15:00
Taş Devri
Taş Devri
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
12 Kas Cmt
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
12 Kas Cmt
15:00
Peter Pan
Peter Pan
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
15:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
12 Kas Cmt
15:00
Ted Bundy
Ted Bundy
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
12 Kas Cmt
17:00
Yanlış Çift
Yanlış Çift
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
20:30
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
12 Kas Cmt
20:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
12 Kas Cmt
20:30
Çılgın Zamanlar
Çılgın Zamanlar
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
12 Kas Cmt
20:30
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
13 Kas Paz
13:00
Şeker Portakalı
Şeker Portakalı
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
13 Kas Paz
13:00
Taş Devri
Taş Devri
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
13 Kas Paz
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
13 Kas Paz
13:00
Pırtlatan Bal
Pırtlatan Bal
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
13 Kas Paz
13:00
Bremen Mızıkacıları
Bremen Mızıkacıları
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
13 Kas Paz
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
13 Kas Paz
15:00
Şeker Portakalı
Şeker Portakalı
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
13 Kas Paz
15:00
Taş Devri
Taş Devri
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
13 Kas Paz
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
13 Kas Paz
15:00
Bremen Mızıkacıları
Bremen Mızıkacıları
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
13 Kas Paz
15:00
Ahududu
Ahududu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
13 Kas Paz
18:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
13 Kas Paz
19:00
Hangisi Karısı
Hangisi Karısı
Kartal Sanat Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
13 Kas Paz
19:00
Plastik Aşklar
Plastik Aşklar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
13 Kas Paz
20:30
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
14 Kas Pzt
12:00
Bir Don Kişot Macerası
Bir Don Kişot Macerası
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
14 Kas Pzt
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
14 Kas Pzt
14:00
Bir Don Kişot Macerası
Bir Don Kişot Macerası
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
14 Kas Pzt
15:00
Celile
Celile
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
14 Kas Pzt
20:30
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Kas Çar
13:00
Taş Devri
Taş Devri
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
16 Kas Çar
13:00
Peter Pan
Peter Pan
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Kas Çar
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Kas Çar
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Kas Çar
15:00
Taş Devri
Taş Devri
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
16 Kas Çar
15:00
Peter Pan
Peter Pan
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Kas Çar
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Kas Çar
15:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Kas Per
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
17 Kas Per
13:00
Peter Pan
Peter Pan
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
17 Kas Per
13:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Kas Per
13:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Kas Per
13:00
Kayıp Kedi ve Sokak Köpekleri
Kayıp Kedi ve Sokak Köpekleri
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Kas Per
13:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Kas Per
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
17 Kas Per
15:00
Peter Pan
Peter Pan
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
17 Kas Per
15:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Kas Per
15:00
Kayıp Kedi ve Sokak Köpekleri
Kayıp Kedi ve Sokak Köpekleri
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Kas Per
15:00
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
17 Kas Per
20:30
Üç Harflilerden Nil
Üç Harflilerden Nil
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
17 Kas Per
20:30
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
18 Kas Cum
13:00
Taş Devri
Taş Devri
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
14:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
18 Kas Cum
15:00
Taş Devri
Taş Devri
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
15:00
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
18 Kas Cum
20:30
Seninle Evlenir Miyim
Seninle Evlenir Miyim
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
20:30
Escobar Funeral
Escobar Funeral
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
20:30
Stand-Up Gecesi Extra
Stand-Up Gecesi Extra
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
18 Kas Cum
20:30
Çizmeli Kedi
Çizmeli Kedi
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
19 Kas Cmt
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
19 Kas Cmt
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
19 Kas Cmt
13:00
Peter Pan
Peter Pan
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
19 Kas Cmt
13:00
Joey’s Adventures
Joey’s Adventures
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
19 Kas Cmt
13:00
Cırcır Böceği Durmayan Öteryus
Cırcır Böceği Durmayan Öteryus
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
19 Kas Cmt
13:00
Cumhuriyet Çocukları
Cumhuriyet Çocukları
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
19 Kas Cmt
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
19 Kas Cmt
15:00
Peter Pan
Peter Pan
Sahne 74
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
19 Kas Cmt
15:00
Clean Clean with Green
Clean Clean with Green
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
19 Kas Cmt
15:00
Cırcır Böceği Durmayan Öteryus
Cırcır Böceği Durmayan Öteryus
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
19 Kas Cmt
15:00
Büyük Komedi Gecesi
Büyük Komedi Gecesi
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
19 Kas Cmt
20:00
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
19 Kas Cmt
20:30
Nurettin Rençber
Nurettin Rençber
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Konser - Şişli
19 Kas Cmt
20:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
19 Kas Cmt
20:30
Freud'un İnsanları
Freud'un İnsanları
Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
19 Kas Cmt
20:30
Çizmeli Kedi
Çizmeli Kedi
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
20 Kas Paz
13:00
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
20 Kas Paz
13:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
20 Kas Paz
13:00
Çizmeli Kedi
Çizmeli Kedi
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
20 Kas Paz
15:00
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
20 Kas Paz
15:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
20 Kas Paz
15:00
Şu Şahane Ahmaklar
Şu Şahane Ahmaklar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
20 Kas Paz
19:00
Onu Bir Su Birikintisine Bıraksan İki Güne Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Onu Bir Su Birikintisine Bıraksan İki Güne Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Kas Sal
20:30
Üç Harflilerden Nil
Üç Harflilerden Nil
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
23 Kas Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
23 Kas Çar
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
24 Kas Per
20:30
Çılgın Zamanlar
Çılgın Zamanlar
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Kas Per
20:30
Escobar Funeral
Escobar Funeral
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Kas Per
20:30
Loş İşler
Loş İşler
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Kas Per
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
25 Kas Cum
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Kas Cum
20:30
Her Aşk Biraz Komiktir
Her Aşk Biraz Komiktir
Kartal Sanat Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
25 Kas Cum
20:30
Parkta Ölmek İçin Tuhaf Bir Geceydi
Parkta Ölmek İçin Tuhaf Bir Geceydi
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Kas Cum
20:30
Açık Milkrofon Comedy Show
Açık Milkrofon Comedy Show
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
26 Kas Cmt
20:30
Seninle Evlenir Miyim
Seninle Evlenir Miyim
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
26 Kas Cmt
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Diğer - Şişli
26 Kas Cmt
20:30
Ağaçlar Ayakta Ölür
Ağaçlar Ayakta Ölür
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
27 Kas Paz
18:30
Şu Şahane Ahmaklar
Şu Şahane Ahmaklar
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
27 Kas Paz
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
27 Kas Paz
20:00
Celile
Celile
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
28 Kas Pzt
20:30
Bu Şaka Çalışır mı?
Bu Şaka Çalışır mı?
Profilo Kültür Merkezi, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
30 Kas Çar
20:30
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
3 Ara Cmt
13:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
3 Ara Cmt
15:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Cmt
15:00
Yanlış Çift
Yanlış Çift
Moi Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Başakşehir
3 Ara Cmt
20:00
Escobar Funeral
Escobar Funeral
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Cmt
20:30
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
4 Ara Paz
13:00
Kozmik Birliğin Kahramanları
Kozmik Birliğin Kahramanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
4 Ara Paz
13:00
Çizmeli Kedi
Çizmeli Kedi
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
4 Ara Paz
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
4 Ara Paz
15:00
Kozmik Birliğin Kahramanları
Kozmik Birliğin Kahramanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
4 Ara Paz
15:00
Üç Harflilerden Nil
Üç Harflilerden Nil
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
7 Ara Çar
20:30
Escobar Funeral
Escobar Funeral
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
9 Ara Cum
20:30
Alis Harikalar Diyarında
Alis Harikalar Diyarında
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
10 Ara Cmt
13:00
Küçük Prens
Küçük Prens
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
10 Ara Cmt
13:00
Alis Harikalar Diyarında
Alis Harikalar Diyarında
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
10 Ara Cmt
15:00
Küçük Prens
Küçük Prens
Duru Ataşehir / Watergarden
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
10 Ara Cmt
15:00
Kozmik Birliğin Kahramanları
Kozmik Birliğin Kahramanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
11 Ara Paz
13:00
Kozmik Birliğin Kahramanları
Kozmik Birliğin Kahramanları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
11 Ara Paz
15:00
Korkuyu Beklerken
Korkuyu Beklerken
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
11 Ara Paz
20:00
Üç Harflilerden Nil
Üç Harflilerden Nil
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
13 Ara Sal
20:30
Celile
Celile
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Ara Per
20:30
Yanlış Çift
Yanlış Çift
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cum
20:30
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Ara Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Ara Cmt
15:00
Plastik Aşklar
Plastik Aşklar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
17 Ara Cmt
20:30
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Ara Paz
13:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Ara Paz
13:00
Çizmeli Kedi
Çizmeli Kedi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
18 Ara Paz
13:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Ara Paz
15:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
18 Ara Paz
15:00
Çizmeli Kedi
Çizmeli Kedi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
18 Ara Paz
15:00
Onu Bir Su Birikintisine Bıraksan İki Güne Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Onu Bir Su Birikintisine Bıraksan İki Güne Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
20 Ara Sal
20:30
Çılgın Zamanlar
Çılgın Zamanlar
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cum
20:30
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Cmt
13:00
Odadaki Sihirbaz
Odadaki Sihirbaz
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Cmt
15:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
25 Ara Paz
13:00
İnatçı Keçiler
İnatçı Keçiler
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
25 Ara Paz
15:00
Ted Bundy
Ted Bundy
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Ara Paz
16:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
31 Ara Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
31 Ara Cmt
15:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
8 Oca Paz
13:00
İllyria Diyarının Aslanları
İllyria Diyarının Aslanları
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
8 Oca Paz
15:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Duru Tiyatro
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
15 Oca Paz
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
15 Oca Paz
13:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Duru Tiyatro
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
15 Oca Paz
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
15 Oca Paz
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
11 Şub Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
11 Şub Cmt
15:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Duru Tiyatro
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
12 Şub Paz
13:00
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında
Duru Tiyatro
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
12 Şub Paz
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
11 Mar Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
11 Mar Cmt
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
8 Nis Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
8 Nis Cmt
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
13 May Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
13 May Cmt
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
10 Haz Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
10 Haz Cmt
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
8 Tem Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
8 Tem Cmt
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
26 Ağu Cmt
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
26 Ağu Cmt
15:00
Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi
Yasemin Yalçın Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
30 Eki Pzt
13:00
 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x