İstanbul Etkinlik Takvimi - Tüm Konserler, Tiyatrolar, Festivaller

Seçim Dansı
Seçim Dansı
Duru Ataşehir
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
30 Kas Per
20:00
Kibarlık Budalası
Kibarlık Budalası
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
30 Kas Per
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
30 Kas Per
20:30
Dj Salute
Dj Salute
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
30 Kas Per
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
30 Kas Per
20:30
Bir Adamla İlişkiler
Bir Adamla İlişkiler
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
30 Kas Per
20:30
Tatlı Kaçık
Tatlı Kaçık
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
30 Kas Per
20:30
Ben Hasan Tahsin
Ben Hasan Tahsin
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
30 Kas Per
20:30
Modernmort
Modernmort
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
30 Kas Per
20:30
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
1 Ara Cum
18:00
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
1 Ara Cum
19:00
Ayhan Sicimoğlu
Ayhan Sicimoğlu
Moda Kayıkhane Cafe Bar & Event
Konser - Kadıköy
1 Ara Cum
20:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
1 Ara Cum
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
1 Ara Cum
20:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
1 Ara Cum
20:00
Sana Bir Şey Diyeceğim
Sana Bir Şey Diyeceğim
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
1 Ara Cum
20:00
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
1 Ara Cum
20:20
Boşanma Teklifi
Boşanma Teklifi
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
1 Ara Cum
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
1 Ara Cum
20:30
Caesar
Caesar
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
1 Ara Cum
20:30
Ne Ala Temaşa
Ne Ala Temaşa
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
1 Ara Cum
20:30
Ben Kara Fatma
Ben Kara Fatma
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
1 Ara Cum
20:30
Açık Mikrofon
Açık Mikrofon
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
1 Ara Cum
20:30
Değiş Tokuş
Değiş Tokuş
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
1 Ara Cum
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
1 Ara Cum
20:30
Tecavüz
Tecavüz
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
1 Ara Cum
20:30
Boğaziçi Komedi Kulübü
Boğaziçi Komedi Kulübü
Leman Kültür, Beyoğlu
Diğer - Beyoğlu
1 Ara Cum
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
1 Ara Cum
21:00
Ezginin Günlüğü
Ezginin Günlüğü
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
1 Ara Cum
21:30
Ayhan Sicimoğlu
Ayhan Sicimoğlu
Moda Kayıkhane Cafe Bar & Event
Konser - Kadıköy
1 Ara Cum
22:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
1 Ara Cum
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
1 Ara Cum
23:00
Küçük Prens ve Kar Kraliçesi
Küçük Prens ve Kar Kraliçesi
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
2 Ara Cmt
12:00
Pal Sokağı Çocukları
Pal Sokağı Çocukları
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
2 Ara Cmt
12:00
Pinokyo
Pinokyo
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
2 Ara Cmt
13:00
Maşa İle Koca Ayı
Maşa İle Koca Ayı
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
13:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
2 Ara Cmt
13:00
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Kozyatağı Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
2 Ara Cmt
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
2 Ara Cmt
13:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
2 Ara Cmt
13:00
Düşler Diyarında Matematik
Düşler Diyarında Matematik
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
13:00
Küçük Prens ve Kar Kraliçesi
Küçük Prens ve Kar Kraliçesi
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
2 Ara Cmt
14:00
Pal Sokağı Çocukları
Pal Sokağı Çocukları
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
2 Ara Cmt
14:00
Maşa İle Koca Ayı
Maşa İle Koca Ayı
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
14:30
Pinokyo
Pinokyo
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
2 Ara Cmt
15:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
2 Ara Cmt
15:00
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Hansel ve Gretel Doğa Dostları
Kozyatağı Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
2 Ara Cmt
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
2 Ara Cmt
15:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
2 Ara Cmt
15:00
Galata'da Cümbüş
Galata'da Cümbüş
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
2 Ara Cmt
15:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
2 Ara Cmt
15:00
MINECRAFT - Nether Macerası
MINECRAFT - Nether Macerası
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
15:00
Maşa İle Koca Ayı
Maşa İle Koca Ayı
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
16:00
Maşa İle Koca Ayı
Maşa İle Koca Ayı
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
18:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
2 Ara Cmt
18:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
18:00
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
2 Ara Cmt
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
2 Ara Cmt
19:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
19:30
Haybeden Gerçeküstü Aşk
Haybeden Gerçeküstü Aşk
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
20:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
2 Ara Cmt
20:00
Otelde Cinayet
Otelde Cinayet
Duru Ataşehir
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
2 Ara Cmt
20:00
Ragga Oktay 90'lar 2000'ler RnB & Pop Parti
Ragga Oktay 90'lar 2000'ler RnB & Pop Parti
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
2 Ara Cmt
20:00
Soruyorum Şov
Soruyorum Şov
Leman Kültür, Beyoğlu
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
2 Ara Cmt
20:00
Etik Alkol
Etik Alkol
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
2 Ara Cmt
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
2 Ara Cmt
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
2 Ara Cmt
20:30
Caesar
Caesar
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
20:30
Küçük Amerika
Küçük Amerika
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
2 Ara Cmt
20:30
Plastik Aşklar
Plastik Aşklar
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
2 Ara Cmt
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
2 Ara Cmt
20:30
Gorki
Gorki
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
2 Ara Cmt
20:30
Tecavüz
Tecavüz
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
2 Ara Cmt
20:30
Pınar Soykan
Pınar Soykan
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
2 Ara Cmt
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
2 Ara Cmt
21:45
Şimdi 90'lar
Şimdi 90'lar
Moda Kayıkhane Cafe Bar & Event
Konser - Kadıköy
2 Ara Cmt
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
2 Ara Cmt
23:00
Yeni Nesil Kamishibai: Ağustos Böceği ile Karınca
Yeni Nesil Kamishibai: Ağustos Böceği ile Karınca
Maltepe Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
3 Ara Paz
11:00
Küçük Prens
Küçük Prens
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
3 Ara Paz
12:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Paz
13:00
80 Günde Devr-i Alem
80 Günde Devr-i Alem
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
13:00
Kurbağa Prens Masalı
Kurbağa Prens Masalı
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
3 Ara Paz
13:00
Fipsi'nin Doğum Günü
Fipsi'nin Doğum Günü
İkinci Kat, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
13:00
Midas ve Eşek Kulakları
Midas ve Eşek Kulakları
Maltepe Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
3 Ara Paz
13:00
Küçük Prens
Küçük Prens
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
3 Ara Paz
14:00
Alis Harikalar Diyarında
Alis Harikalar Diyarında
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
3 Ara Paz
14:00
Maşa İle Koca Ayı
Maşa İle Koca Ayı
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
3 Ara Paz
14:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Paz
15:00
Dip Deniz Kasabası
Dip Deniz Kasabası
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
3 Ara Paz
15:00
80 Günde Devr-i Alem
80 Günde Devr-i Alem
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
15:00
Kurbağa Prens Masalı
Kurbağa Prens Masalı
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
3 Ara Paz
15:00
Fipsi'nin Doğum Günü
Fipsi'nin Doğum Günü
İkinci Kat, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
3 Ara Paz
15:00
Maşa İle Koca Ayı
Maşa İle Koca Ayı
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
3 Ara Paz
16:00
MINECRAFT - Nether Macerası
MINECRAFT - Nether Macerası
Şişli Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Paz
16:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
3 Ara Paz
18:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Paz
18:00
Karanlıkta Komedi
Karanlıkta Komedi
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
19:00
Oyun Bozan
Oyun Bozan
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
3 Ara Paz
19:00
Korkuyu Beklerken
Korkuyu Beklerken
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
3 Ara Paz
19:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Paz
19:30
Haybeden Gerçeküstü Aşk
Haybeden Gerçeküstü Aşk
House of Performance
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
3 Ara Paz
20:00
Aşk ve Komedi
Aşk ve Komedi
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
3 Ara Paz
20:00
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
3 Ara Paz
20:30
Funda Bozkurt
Funda Bozkurt
Hayal Kahvesi, Emaar
Konser - Üsküdar
3 Ara Paz
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
3 Ara Paz
20:30
Hayrola Karyola
Hayrola Karyola
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
3 Ara Paz
20:30
Tecavüz
Tecavüz
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
3 Ara Paz
20:30
Karanlıkta Komedi
Karanlıkta Komedi
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
4 Ara Pzt
20:30
Bülent Beyin Hikayesi
Bülent Beyin Hikayesi
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
4 Ara Pzt
20:30
Android
Android
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
4 Ara Pzt
20:30
Karaoke Gecesi
Karaoke Gecesi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Diğer - Kartal
4 Ara Pzt
20:30
Mr DJ-E
Mr DJ-E
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
4 Ara Pzt
20:30
Notre Dame'in Kamburu Müzikali
Notre Dame'in Kamburu Müzikali
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
5 Ara Sal
20:30
Vasfi Bingölbalı Stand-Up
Vasfi Bingölbalı Stand-Up
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
5 Ara Sal
20:30
Stand-Up Gecesi Extra
Stand-Up Gecesi Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
5 Ara Sal
20:30
Bit Yeniği
Bit Yeniği
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
5 Ara Sal
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
5 Ara Sal
20:30
DJ Sound
DJ Sound
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
5 Ara Sal
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
6 Ara Çar
16:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
6 Ara Çar
19:00
Moğollar
Moğollar
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
6 Ara Çar
20:00
Nazım Hikmet Bursa’da
Nazım Hikmet Bursa’da
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
6 Ara Çar
20:30
Yalancı
Yalancı
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
6 Ara Çar
20:30
Celile
Celile
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
6 Ara Çar
20:30
Ölümsüz
Ölümsüz
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
6 Ara Çar
20:30
Sorgu
Sorgu
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
6 Ara Çar
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
6 Ara Çar
20:30
Değiş Tokuş
Değiş Tokuş
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
6 Ara Çar
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
6 Ara Çar
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
6 Ara Çar
20:30
Dj Akın
Dj Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
6 Ara Çar
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
6 Ara Çar
20:30
Soft Analog
Soft Analog
Milyon Performance Hall Ataşehir İstanbul
Konser - Ataşehir
6 Ara Çar
21:30
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
7 Ara Per
11:00
Pinokyo
Pinokyo
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
7 Ara Per
11:00
Pinokyo
Pinokyo
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
7 Ara Per
13:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
7 Ara Per
14:00
Ofis Boy
Ofis Boy
Mask-Kara Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Fatih
7 Ara Per
20:00
Barda Son Gece
Barda Son Gece
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
7 Ara Per
20:30
Stand-Up Comedy
Stand-Up Comedy
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
7 Ara Per
20:30
Daniska
Daniska
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Konser - Kartal
7 Ara Per
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
7 Ara Per
20:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
7 Ara Per
20:30
Montaigne
Montaigne
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
7 Ara Per
20:30
Dj Salute
Dj Salute
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
7 Ara Per
20:30
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
8 Ara Cum
18:00
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
8 Ara Cum
19:00
Dönme Dolap
Dönme Dolap
Watergarden Performans Merkezi Duru Tiyatro, Blackbox Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
8 Ara Cum
20:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
8 Ara Cum
20:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
8 Ara Cum
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Ara Cum
20:00
Sana Bir Şey Diyeceğim
Sana Bir Şey Diyeceğim
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Ara Cum
20:00
Yaz Gecesi Müzikali
Yaz Gecesi Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
8 Ara Cum
20:30
Bir Zamanlar Kadın
Bir Zamanlar Kadın
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Ara Cum
20:30
Bir Kurbağanın Anatomisi
Bir Kurbağanın Anatomisi
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
8 Ara Cum
20:30
Sivas'a Ağıt
Sivas'a Ağıt
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
8 Ara Cum
20:30
Caesar
Caesar
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
8 Ara Cum
20:30
Ben Kazım Karabekir
Ben Kazım Karabekir
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
8 Ara Cum
20:30
Açık Mikrofon
Açık Mikrofon
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
8 Ara Cum
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
8 Ara Cum
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Ara Cum
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
8 Ara Cum
20:30
Kızma Birader
Kızma Birader
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
8 Ara Cum
20:30
Boğaziçi Komedi Kulübü
Boğaziçi Komedi Kulübü
Leman Kültür, Beyoğlu
Diğer - Beyoğlu
8 Ara Cum
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
8 Ara Cum
21:00
Rubato
Rubato
Moda Kayıkhane Cafe Bar & Event
Konser - Kadıköy
8 Ara Cum
22:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
8 Ara Cum
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
8 Ara Cum
23:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
9 Ara Cmt
12:00
Oliver Twist
Oliver Twist
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
9 Ara Cmt
13:00
Peter Pan: Kurak Ada
Peter Pan: Kurak Ada
Caddebostan Kültür Merkezi, B Salon
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
13:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
13:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
9 Ara Cmt
13:00
Karagöz'ün İşleri
Karagöz'ün İşleri
Üsküdar Sahne Hane
Çocuk Tiyatrosu - Üsküdar
9 Ara Cmt
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
9 Ara Cmt
14:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
9 Ara Cmt
14:30
Oliver Twist
Oliver Twist
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
9 Ara Cmt
15:00
Peter Pan: Kurak Ada
Peter Pan: Kurak Ada
Caddebostan Kültür Merkezi, B Salon
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
15:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
15:00
Karagöz'ün İşleri
Karagöz'ün İşleri
Üsküdar Sahne Hane
Çocuk Tiyatrosu - Üsküdar
9 Ara Cmt
15:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
9 Ara Cmt
15:00
Ayrıldık
Ayrıldık
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
9 Ara Cmt
17:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
9 Ara Cmt
18:00
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
9 Ara Cmt
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
9 Ara Cmt
19:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
9 Ara Cmt
20:00
Kadın Hikayeleri
Kadın Hikayeleri
Duru Ataşehir
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
9 Ara Cmt
20:00
Celile
Celile
Torium AVM Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Esenyurt
9 Ara Cmt
20:00
Şen Makas
Şen Makas
Türkan Saylan Kültür Merkezi, Maltepe
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
9 Ara Cmt
20:30
Olay Rusya'da Geçiyor
Olay Rusya'da Geçiyor
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
20:30
Kalp Aynası Hürriyetin Kadınları
Kalp Aynası Hürriyetin Kadınları
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
20:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Maltepe Yaşar Kemal Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
9 Ara Cmt
20:30
Frida
Frida
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
20:30
Hiç Kimse
Hiç Kimse
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
9 Ara Cmt
20:30
Caesar
Caesar
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
9 Ara Cmt
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
9 Ara Cmt
20:30
Hangi Şeyler
Hangi Şeyler
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
9 Ara Cmt
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
9 Ara Cmt
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
9 Ara Cmt
20:30
Nöbetçi Baba
Nöbetçi Baba
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
9 Ara Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
9 Ara Cmt
20:30
DJ ETA
DJ ETA
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
9 Ara Cmt
20:30
Bitik Otel
Bitik Otel
Tiyatro Mu Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
9 Ara Cmt
20:30
Walkman 90'lar Türkçe Pop Gecesi
Walkman 90'lar Türkçe Pop Gecesi
Kadıköy Sahne
Diğer - Kadıköy
9 Ara Cmt
21:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
9 Ara Cmt
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
9 Ara Cmt
21:45
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
9 Ara Cmt
23:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
11:00
Yeni Nesil Kamishibai: Ağustos Böceği ile Karınca
Yeni Nesil Kamishibai: Ağustos Böceği ile Karınca
Maltepe Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
11:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
13:00
Dip Deniz Kasabası
Dip Deniz Kasabası
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
10 Ara Paz
13:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
10 Ara Paz
13:00
Pal Sokağı Çocukları
Pal Sokağı Çocukları
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
10 Ara Paz
13:00
Sihirbaz & Vantrilok Burak Parlı Show
Sihirbaz & Vantrilok Burak Parlı Show
Maltepe Yaşar Kemal Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
13:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
10 Ara Paz
13:00
Midas ve Eşek Kulakları
Midas ve Eşek Kulakları
Maltepe Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
13:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
10 Ara Paz
13:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
10 Ara Paz
14:30
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
15:00
Dip Deniz Kasabası
Dip Deniz Kasabası
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
10 Ara Paz
15:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
10 Ara Paz
15:00
Pal Sokağı Çocukları
Pal Sokağı Çocukları
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
10 Ara Paz
15:00
Sihirbaz & Vantrilok Burak Parlı Show
Sihirbaz & Vantrilok Burak Parlı Show
Maltepe Yaşar Kemal Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
10 Ara Paz
15:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
10 Ara Paz
15:00
Galata'da Cümbüş
Galata'da Cümbüş
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
10 Ara Paz
15:30
Kırmızı Başlıklı Kız
Kırmızı Başlıklı Kız
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
10 Ara Paz
17:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
10 Ara Paz
18:00
Bir Bu Eksikti
Bir Bu Eksikti
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
10 Ara Paz
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
10 Ara Paz
20:00
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
10 Ara Paz
20:30
Gırgır Stand Up Gecesi
Gırgır Stand Up Gecesi
Torium AVM Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Esenyurt
10 Ara Paz
20:30
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
10 Ara Paz
20:30
Dj Akın
Dj Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
10 Ara Paz
20:30
Münasebetsiz
Münasebetsiz
Duru Ataşehir
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
11 Ara Pzt
20:00
Kuşları Bile Vurdular
Kuşları Bile Vurdular
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
11 Ara Pzt
20:30
Kalp Aynası Hürriyetin Kadınları
Kalp Aynası Hürriyetin Kadınları
İstanbul Devlet Tiyatrosu Üsküdar Tekel Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
11 Ara Pzt
20:30
Karaoke Gecesi
Karaoke Gecesi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Diğer - Kartal
11 Ara Pzt
20:30
Notre Dame
Notre Dame
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
11 Ara Pzt
20:30
Mr DJ-E
Mr DJ-E
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
11 Ara Pzt
20:30
Boşanma Teklifi
Boşanma Teklifi
Caddebostan Kültür Merkezi, A Salon
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
12 Ara Sal
20:00
Nedim Güzel Stand Up
Nedim Güzel Stand Up
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
12 Ara Sal
20:00
Ağladım
Ağladım
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
12 Ara Sal
20:30
Stand-Up Gecesi Extra
Stand-Up Gecesi Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
12 Ara Sal
20:30
Oyun Bozan
Oyun Bozan
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
12 Ara Sal
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
12 Ara Sal
20:30
DJ Sound
DJ Sound
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
12 Ara Sal
20:30
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
13 Ara Çar
11:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
13 Ara Çar
16:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
13 Ara Çar
19:00
Paraya Hayır!
Paraya Hayır!
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
13 Ara Çar
20:30
Yalancı
Yalancı
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
13 Ara Çar
20:30
Kalfalar Rusya'da
Kalfalar Rusya'da
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
13 Ara Çar
20:30
Celile
Celile
Kozyatağı Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
13 Ara Çar
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
13 Ara Çar
20:30
Daniska
Daniska
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Konser - Kartal
13 Ara Çar
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
13 Ara Çar
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
13 Ara Çar
20:30
Nöbetçi Baba
Nöbetçi Baba
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
13 Ara Çar
20:30
Onu Bir Su Birikintisine Atsan İki Günde Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Onu Bir Su Birikintisine Atsan İki Günde Parmaklarının Arası Yüzgeç Gibi Deri Bağlar
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
13 Ara Çar
20:30
Dj Akın
Dj Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
13 Ara Çar
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
13 Ara Çar
20:30
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
14 Ara Per
11:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
14 Ara Per
14:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
14 Ara Per
16:00
Ölü Ozanlar Derneği
Ölü Ozanlar Derneği
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
14 Ara Per
20:30
Seviyorsan Git Ayrıl Bence
Seviyorsan Git Ayrıl Bence
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
14 Ara Per
20:30
Boşanma Teklifi
Boşanma Teklifi
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
14 Ara Per
20:30
Stand-Up Comedy
Stand-Up Comedy
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
14 Ara Per
20:30
Bir Yolculuk Hikayesi - Labranza Flamenko
Bir Yolculuk Hikayesi - Labranza Flamenko
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Diğer - Şişli
14 Ara Per
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
14 Ara Per
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
14 Ara Per
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
14 Ara Per
20:30
Dj Salute
Dj Salute
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
14 Ara Per
20:30
Tatlı Kaçık
Tatlı Kaçık
Kozyatağı Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
14 Ara Per
20:30
Gorki
Gorki
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
14 Ara Per
20:30
Dostluk Adası
Dostluk Adası
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
15 Ara Cum
10:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
15 Ara Cum
11:30
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
15 Ara Cum
17:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
15 Ara Cum
18:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
15 Ara Cum
18:30
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
15 Ara Cum
19:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
15 Ara Cum
20:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
15 Ara Cum
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Ara Cum
20:00
Sana Bir Şey Diyeceğim
Sana Bir Şey Diyeceğim
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Ara Cum
20:00
Kibarlık Budalası
Kibarlık Budalası
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
15 Ara Cum
20:30
Bana Bir Şeyhler Oluyor
Bana Bir Şeyhler Oluyor
House of Performance
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
15 Ara Cum
20:30
Bir Gecede Oldu Her Şey
Bir Gecede Oldu Her Şey
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Ara Cum
20:30
Parkta Güzel Bir Gün
Parkta Güzel Bir Gün
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Ara Cum
20:30
Caesar
Caesar
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Ara Cum
20:30
Tahta Çanak
Tahta Çanak
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Ara Cum
20:30
Ben Hasan Tahsin
Ben Hasan Tahsin
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
15 Ara Cum
20:30
Açık Mikrofon
Açık Mikrofon
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
15 Ara Cum
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
15 Ara Cum
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Ara Cum
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
15 Ara Cum
20:30
İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı
İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Ara Cum
20:30
Boğaziçi Komedi Kulübü
Boğaziçi Komedi Kulübü
Leman Kültür, Beyoğlu
Diğer - Beyoğlu
15 Ara Cum
20:30
İlkay Akkaya
İlkay Akkaya
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
15 Ara Cum
21:00
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
15 Ara Cum
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
15 Ara Cum
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
15 Ara Cum
23:00
Rapunzel
Rapunzel
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
16 Ara Cmt
11:00
Rapunzel
Rapunzel
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
16 Ara Cmt
13:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
16 Ara Cmt
13:00
Karagöz'ün İşleri
Karagöz'ün İşleri
Mavi Uçurtma Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
16 Ara Cmt
13:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
13:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
16 Ara Cmt
14:00
Karagöz'ün İşleri
Karagöz'ün İşleri
Mavi Uçurtma Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
16 Ara Cmt
14:30
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
15:00
Rapunzel
Rapunzel
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
16 Ara Cmt
15:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
16 Ara Cmt
15:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
16 Ara Cmt
15:00
Şeker Portakalı
Şeker Portakalı
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
16 Ara Cmt
15:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
16 Ara Cmt
16:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
16:00
Kızma Birader
Kızma Birader
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
16 Ara Cmt
17:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
16 Ara Cmt
18:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
16 Ara Cmt
18:00
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
16 Ara Cmt
19:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
16 Ara Cmt
19:00
Bana Bir Şeyhler Oluyor
Bana Bir Şeyhler Oluyor
Kartal Sanat Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
16 Ara Cmt
20:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
16 Ara Cmt
20:00
Yalnız Başaklara Azgın Boğa
Yalnız Başaklara Azgın Boğa
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
20:30
Başka Sen Yok Ki
Başka Sen Yok Ki
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
16 Ara Cmt
20:30
Android
Android
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Ara Cmt
20:30
Keşmekeş Doğaçlama
Keşmekeş Doğaçlama
Kılçık Mekan
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Ara Cmt
20:30
Küçük Amerika
Küçük Amerika
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Ara Cmt
20:30
Boşanma Teklifi
Boşanma Teklifi
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
20:30
Celile
Celile
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Ara Cmt
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
16 Ara Cmt
20:30
Tatlı Kaçık
Tatlı Kaçık
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
16 Ara Cmt
20:30
Galata'da Cümbüş
Galata'da Cümbüş
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
16 Ara Cmt
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
16 Ara Cmt
20:30
Veda
Veda
Türker İnanoğlu Maslak Show Center, (Tim Show Center)
Yetişkin Tiyatrosu - Sarıyer
16 Ara Cmt
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Ara Cmt
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
16 Ara Cmt
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
16 Ara Cmt
20:30
DJ ETA
DJ ETA
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
16 Ara Cmt
20:30
Tadım Kaçtı
Tadım Kaçtı
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Ara Cmt
21:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
16 Ara Cmt
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
16 Ara Cmt
21:45
Yol Project
Yol Project
Moda Kayıkhane Cafe Bar & Event
Konser - Kadıköy
16 Ara Cmt
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
16 Ara Cmt
23:00
80 Günde Dünya Turu
80 Günde Dünya Turu
Caddebostan Kültür Merkezi, A Salon
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
12:00
Mızıkacılar Bremen'de
Mızıkacılar Bremen'de
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
12:00
Pepee
Pepee
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
17 Ara Paz
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Ara Paz
13:00
Şirinler
Şirinler
Üsküdar Sahne Hane
Çocuk Tiyatrosu - Üsküdar
17 Ara Paz
13:00
Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali
Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali
Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
17 Ara Paz
13:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
13:00
Pinokyo
Pinokyo
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
17 Ara Paz
13:00
Shrek Karlar Ülkesi Meyve Festivalinde
Shrek Karlar Ülkesi Meyve Festivalinde
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
17 Ara Paz
13:00
Taş Devri
Taş Devri
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
17 Ara Paz
13:00
80 Günde Dünya Turu
80 Günde Dünya Turu
Caddebostan Kültür Merkezi, A Salon
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
14:00
Mızıkacılar Bremen'de
Mızıkacılar Bremen'de
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
14:00
Pepee
Pepee
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
17 Ara Paz
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
17 Ara Paz
15:00
Sonic Süper Kahraman
Sonic Süper Kahraman
Üsküdar Sahne Hane
Çocuk Tiyatrosu - Üsküdar
17 Ara Paz
15:00
Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali
Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali
Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
17 Ara Paz
15:00
Oliver Twist
Oliver Twist
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
17 Ara Paz
15:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
15:00
Pinokyo
Pinokyo
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
17 Ara Paz
15:00
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
17 Ara Paz
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
17 Ara Paz
15:00
Taş Devri
Taş Devri
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
17 Ara Paz
15:00
Çılgın Nuri ve Tembel Kamber
Çılgın Nuri ve Tembel Kamber
Mavi Uçurtma Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
17 Ara Paz
15:30
Kurbağa Prens
Kurbağa Prens
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
17 Ara Paz
17:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
17 Ara Paz
18:00
Her Şey Bedava
Her Şey Bedava
Kozyatağı Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
19:00
Bir Bu Eksikti
Bir Bu Eksikti
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
17 Ara Paz
19:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
17 Ara Paz
19:00
Clown Show
Clown Show
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
19:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
17 Ara Paz
20:30
Leyla ile Mecnun Değil
Leyla ile Mecnun Değil
Caddebostan Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
17 Ara Paz
20:30
Hayrola Karyola
Hayrola Karyola
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
17 Ara Paz
20:30
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
17 Ara Paz
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
ADT Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
17 Ara Paz
20:30
Dj Akın
Dj Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
17 Ara Paz
20:30
Bremen Mızıkacıları Orman Müzikali
Bremen Mızıkacıları Orman Müzikali
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
18 Ara Pzt
13:00
Pinokyo Dans Eden Ayakkabılar
Pinokyo Dans Eden Ayakkabılar
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
18 Ara Pzt
15:00
Etik Alkol
Etik Alkol
Caddebostan Kültür Merkezi, A Salon
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
18 Ara Pzt
20:30
Mutluluk İçimizde Mi?
Mutluluk İçimizde Mi?
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
18 Ara Pzt
20:30
Karaoke Gecesi
Karaoke Gecesi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Diğer - Kartal
18 Ara Pzt
20:30
Mr DJ-E
Mr DJ-E
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
18 Ara Pzt
20:30
Münasebetsiz
Münasebetsiz
Kartal Sanat Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
19 Ara Sal
20:30
Stand-Up Gecesi Extra
Stand-Up Gecesi Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
19 Ara Sal
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
19 Ara Sal
20:30
Seni Gidi Beni
Seni Gidi Beni
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
19 Ara Sal
20:30
Nöbetçi Baba
Nöbetçi Baba
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
19 Ara Sal
20:30
Mahkumlar
Mahkumlar
TiyatrOps
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
19 Ara Sal
20:30
Kız Babası
Kız Babası
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
19 Ara Sal
20:30
DJ Sound
DJ Sound
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
19 Ara Sal
20:30
Montaigne
Montaigne
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
19 Ara Sal
20:30
Dostluk Adası
Dostluk Adası
Altunizade Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Üsküdar
20 Ara Çar
10:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Altunizade Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Üsküdar
20 Ara Çar
11:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
20 Ara Çar
16:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
20 Ara Çar
19:00
Süt Kardeşler
Süt Kardeşler
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Beylikdüzü
20 Ara Çar
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
20 Ara Çar
20:30
Hoşçakal Sabo
Hoşçakal Sabo
Tatavla Sahnesi, Cihangir
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
20 Ara Çar
20:30
Daniska
Daniska
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Konser - Kartal
20 Ara Çar
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
20 Ara Çar
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
20 Ara Çar
20:30
Kızma Birader
Kızma Birader
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
20 Ara Çar
20:30
Dj Akın
Dj Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
20 Ara Çar
20:30
Montaigne
Montaigne
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
20 Ara Çar
20:30
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
20 Ara Çar
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
21 Ara Per
16:00
Ofis Boy
Ofis Boy
Mask-Kara Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Fatih
21 Ara Per
20:00
Münasebetsiz
Münasebetsiz
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
21 Ara Per
20:30
12 Numaralı Adam
12 Numaralı Adam
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
21 Ara Per
20:30
Tahta Çanak
Tahta Çanak
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
21 Ara Per
20:30
Stand-Up Comedy
Stand-Up Comedy
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
21 Ara Per
20:30
Bülent Beyin Hikayesi
Bülent Beyin Hikayesi
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
21 Ara Per
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
21 Ara Per
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
21 Ara Per
20:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
21 Ara Per
20:30
Dj Salute
Dj Salute
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
21 Ara Per
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
22 Ara Cum
18:00
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
22 Ara Cum
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
22 Ara Cum
19:00
Dönme Dolap
Dönme Dolap
Watergarden Performans Merkezi Duru Tiyatro, Blackbox Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Ataşehir
22 Ara Cum
20:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
22 Ara Cum
20:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
22 Ara Cum
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Ara Cum
20:00
Sana Bir Şey Diyeceğim
Sana Bir Şey Diyeceğim
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Ara Cum
20:00
Plastik Aşklar
Plastik Aşklar
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
22 Ara Cum
20:30
Yaz Gecesi Müzikali
Yaz Gecesi Müzikali
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Ara Cum
20:30
Masal Irmaklarında
Masal Irmaklarında
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Ara Cum
20:30
Kuşları Bile Vurdular
Kuşları Bile Vurdular
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Ara Cum
20:30
Boşanma Teklifi
Boşanma Teklifi
Maltepe Yaşar Kemal Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
22 Ara Cum
20:30
Caesar
Caesar
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Ara Cum
20:30
İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı
İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı
Kadıköy Eğitim Sahnesi
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Ara Cum
20:30
Açık Mikrofon
Açık Mikrofon
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
22 Ara Cum
20:30
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Caddebostan Kültür Merkezi, A Salon
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Ara Cum
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
22 Ara Cum
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Ara Cum
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
22 Ara Cum
20:30
Ahududu
Ahududu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Ara Cum
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
22 Ara Cum
20:30
Sabahattin Ali
Sabahattin Ali
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
22 Ara Cum
20:30
Boğaziçi Komedi Kulübü
Boğaziçi Komedi Kulübü
Leman Kültür, Beyoğlu
Diğer - Beyoğlu
22 Ara Cum
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
22 Ara Cum
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
22 Ara Cum
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
22 Ara Cum
23:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
23 Ara Cmt
11:00
Kozmik Birliğin Kahramanları
Kozmik Birliğin Kahramanları
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
23 Ara Cmt
12:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
23 Ara Cmt
13:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
23 Ara Cmt
13:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
13:00
Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı
Pijamaskeliler Kuklacıya Karşı
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
13:00
Pamuk Dede Masalı
Pamuk Dede Masalı
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
23 Ara Cmt
13:00
Peter Pan
Peter Pan
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
23 Ara Cmt
13:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
13:00
Kozmik Birliğin Kahramanları
Kozmik Birliğin Kahramanları
Duru Ataşehir
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
23 Ara Cmt
14:00
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Karlar Ülkesi Meçhule Doğru
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
23 Ara Cmt
15:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
23 Ara Cmt
15:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
15:00
Sonic Süper Kahraman
Sonic Süper Kahraman
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
15:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
23 Ara Cmt
15:00
Pamuk Dede Masalı
Pamuk Dede Masalı
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
23 Ara Cmt
15:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Beylikdüzü Atatürk Kültür Ve Sanat Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Beylikdüzü
23 Ara Cmt
15:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
23 Ara Cmt
15:00
Peter Pan
Peter Pan
House of Performance
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
23 Ara Cmt
15:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
15:00
Oyun Bozan
Oyun Bozan
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
23 Ara Cmt
16:00
Oliver Twist
Oliver Twist
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
23 Ara Cmt
16:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
23 Ara Cmt
17:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
23 Ara Cmt
18:00
Karagöz'ün İşleri
Karagöz'ün İşleri
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
23 Ara Cmt
18:30
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
23 Ara Cmt
19:00
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
23 Ara Cmt
19:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
23 Ara Cmt
20:00
Acemi Çapkın
Acemi Çapkın
Kartal Sanat Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
23 Ara Cmt
20:00
Plastik Aşklar
Plastik Aşklar
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
20:30
Benimle Delirir Misin
Benimle Delirir Misin
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
23 Ara Cmt
20:30
Olay Rusya'da Geçiyor
Olay Rusya'da Geçiyor
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
23 Ara Cmt
20:30
Caesar
Caesar
KATS Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
20:30
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
23 Ara Cmt
20:30
Nazım Hikmet Bursa’da
Nazım Hikmet Bursa’da
Maltepe Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
23 Ara Cmt
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
23 Ara Cmt
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
23 Ara Cmt
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
23 Ara Cmt
20:30
Veda
Veda
Türkan Saylan Kültür Merkezi, Maltepe
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
23 Ara Cmt
20:30
Bir Bu Eksikti
Bir Bu Eksikti
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
23 Ara Cmt
20:30
DJ ETA
DJ ETA
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
23 Ara Cmt
20:30
Gorki
Gorki
Oda Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
23 Ara Cmt
20:30
Birsen Tezer
Birsen Tezer
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
23 Ara Cmt
21:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
23 Ara Cmt
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
23 Ara Cmt
21:45
Haktan
Haktan
Moda Kayıkhane Cafe Bar & Event
Konser - Kadıköy
23 Ara Cmt
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
23 Ara Cmt
23:00
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Mini Mini Bir Kuş Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
24 Ara Paz
11:00
Oliver Twist
Oliver Twist
Kozyatağı Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
24 Ara Paz
12:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
24 Ara Paz
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
24 Ara Paz
13:00
Oliver Twist
Oliver Twist
Kozyatağı Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
24 Ara Paz
14:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
14:00
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Moi Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Başakşehir
24 Ara Paz
14:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
24 Ara Paz
15:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
24 Ara Paz
15:00
Bit Yeniği
Bit Yeniği
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
24 Ara Paz
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
24 Ara Paz
15:00
Veda
Veda
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
15:00
Çılgın Nuri ve Tembel Kamber
Çılgın Nuri ve Tembel Kamber
Mavi Uçurtma Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
24 Ara Paz
15:30
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
16:00
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Sevimli Kahramanlar Hayal Adası'nda
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
18:00
Franz Kafka
Franz Kafka
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
18:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
24 Ara Paz
18:00
Veda
Veda
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
19:00
Bir Bu Eksikti
Bir Bu Eksikti
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
24 Ara Paz
19:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
19:30
Acemi Çapkın
Acemi Çapkın
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
20:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
24 Ara Paz
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
24 Ara Paz
20:30
Hayrola Karyola
Hayrola Karyola
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
24 Ara Paz
20:30
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
24 Ara Paz
20:30
Dj Akın
Dj Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
24 Ara Paz
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
25 Ara Pzt
18:00
Sorgu
Sorgu
Şişli Tiyatrosu
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Ara Pzt
20:30
Yaprak Dökümü
Yaprak Dökümü
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
25 Ara Pzt
20:30
Karaoke Gecesi
Karaoke Gecesi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Diğer - Kartal
25 Ara Pzt
20:30
Ayrıldık
Ayrıldık
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
25 Ara Pzt
20:30
Mr DJ-E
Mr DJ-E
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
25 Ara Pzt
20:30
Etik Alkol
Etik Alkol
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
26 Ara Sal
20:30
Stand-Up Gecesi Extra
Stand-Up Gecesi Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
26 Ara Sal
20:30
Hangisi Karısı
Hangisi Karısı
Torium AVM Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Esenyurt
26 Ara Sal
20:30
Değiş Tokuş
Değiş Tokuş
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
26 Ara Sal
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
26 Ara Sal
20:30
DJ Sound
DJ Sound
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
26 Ara Sal
20:30
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Türkan Saylan Kültür Merkezi, Maltepe
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
27 Ara Çar
10:00
Küçük Prens ve Arkadaşları
Küçük Prens ve Arkadaşları
Türkan Saylan Kültür Merkezi, Maltepe
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
27 Ara Çar
11:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
27 Ara Çar
16:00
Alice Harikalar Diyarında
Alice Harikalar Diyarında
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
27 Ara Çar
17:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
27 Ara Çar
18:00
Alice Harikalar Diyarında
Alice Harikalar Diyarında
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
27 Ara Çar
18:30
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
27 Ara Çar
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
27 Ara Çar
19:00
Çılgın Zamanlar
Çılgın Zamanlar
Hilltown Seyirlik Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Maltepe
27 Ara Çar
20:30
Kalfalar Rusya'da
Kalfalar Rusya'da
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
27 Ara Çar
20:30
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
27 Ara Çar
20:30
Daniska
Daniska
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Konser - Kartal
27 Ara Çar
20:30
Tatlım Tatlım
Tatlım Tatlım
Torium AVM Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Esenyurt
27 Ara Çar
20:30
Seni Gidi Beni
Seni Gidi Beni
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
27 Ara Çar
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
27 Ara Çar
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
27 Ara Çar
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
27 Ara Çar
20:30
Dj Akın
Dj Akın
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
27 Ara Çar
20:30
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
28 Ara Per
16:00
Stand-Up Comedy
Stand-Up Comedy
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
28 Ara Per
20:30
Yaprak Dökümü
Yaprak Dökümü
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
28 Ara Per
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
28 Ara Per
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
28 Ara Per
20:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
28 Ara Per
20:30
Dj Salute
Dj Salute
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
28 Ara Per
20:30
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
29 Ara Cum
18:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
29 Ara Cum
18:00
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
İngilizce Stand Up Gecesi Open Mic
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
29 Ara Cum
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
29 Ara Cum
19:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
29 Ara Cum
20:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
29 Ara Cum
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
29 Ara Cum
20:00
Bulutsuzluk Özlemi
Bulutsuzluk Özlemi
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
29 Ara Cum
20:00
Haftanın Elemanı
Haftanın Elemanı
istanbulimpro
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
29 Ara Cum
20:30
Açık Mikrofon
Açık Mikrofon
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
29 Ara Cum
20:30
Gırgır Stand Up Gecesi
Gırgır Stand Up Gecesi
Bahçelievler Yayla Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Bahçelievler
29 Ara Cum
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
29 Ara Cum
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
29 Ara Cum
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
29 Ara Cum
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
29 Ara Cum
20:30
DJ Mix
DJ Mix
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
29 Ara Cum
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
29 Ara Cum
22:00
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
29 Ara Cum
23:00
80 Günde Dünya Turu
80 Günde Dünya Turu
Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
30 Ara Cmt
12:00
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
30 Ara Cmt
12:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
30 Ara Cmt
13:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
30 Ara Cmt
13:00
Prenses Elsa Şirinler Ülkesinde
Prenses Elsa Şirinler Ülkesinde
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
30 Ara Cmt
13:00
Fipsi'nin Doğum Günü
Fipsi'nin Doğum Günü
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
30 Ara Cmt
13:00
80 Günde Dünya Turu
80 Günde Dünya Turu
Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Bakırköy
30 Ara Cmt
14:00
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Duru Ataşehir Watergarden Avm, Ana Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
30 Ara Cmt
14:00
Dedektif İz Peşinde
Dedektif İz Peşinde
Besa Sahne Cevahir Salon B, Cevahir Avm
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
30 Ara Cmt
15:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
30 Ara Cmt
15:00
Prenses Elsa Şirinler Ülkesinde
Prenses Elsa Şirinler Ülkesinde
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
30 Ara Cmt
15:00
Fipsi'nin Doğum Günü
Fipsi'nin Doğum Günü
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
30 Ara Cmt
15:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
30 Ara Cmt
15:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
30 Ara Cmt
17:00
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
30 Ara Cmt
18:00
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
30 Ara Cmt
18:00
Sermet Erkin
Sermet Erkin
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
30 Ara Cmt
19:00
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Stand up Haydaaa Mehmet Mayda
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
30 Ara Cmt
19:00
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
30 Ara Cmt
19:00
Stand Up Gecesi
Stand Up Gecesi
Efsahne
Diğer - Beyoğlu
30 Ara Cmt
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
30 Ara Cmt
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
30 Ara Cmt
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
30 Ara Cmt
20:30
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Bir İdam Mahkumunun Son Günü
Üsküdar Sahne Hane
Yetişkin Tiyatrosu - Üsküdar
30 Ara Cmt
20:30
Mahşer-i Cümbüş
Mahşer-i Cümbüş
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
30 Ara Cmt
20:30
DJ ETA
DJ ETA
Hayal Kahvesi, Emaar
Diğer - Üsküdar
30 Ara Cmt
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
30 Ara Cmt
21:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
30 Ara Cmt
21:45
Edepsiz Komedi
Edepsiz Komedi
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
30 Ara Cmt
23:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
31 Ara Paz
11:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
31 Ara Paz
13:00
Ceviz Adam Müzikali
Ceviz Adam Müzikali
Hilltown Seyirlik Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Maltepe
31 Ara Paz
15:00
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
31 Ara Paz
15:00
Çılgın Nuri ve Tembel Kamber
Çılgın Nuri ve Tembel Kamber
Mavi Uçurtma Sahnesi
Çocuk Tiyatrosu - Ataşehir
31 Ara Paz
15:30
Herkes Mi Aldatır
Herkes Mi Aldatır
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
31 Ara Paz
18:00
Yılbaşı Tiyatro Gecesi
Yılbaşı Tiyatro Gecesi
ADT Sahne
Diğer - Şişli
31 Ara Paz
20:00
Açık Mikrofon Extra
Açık Mikrofon Extra
Efsahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
31 Ara Paz
20:30
Tam 90'dan Kabare
Tam 90'dan Kabare
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
31 Ara Paz
20:30
Bir Delinin Hatıra Defteri
Bir Delinin Hatıra Defteri
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
1 Oca Pzt
18:00
İl Postino / Postacı
İl Postino / Postacı
Cafe Theatre, Kartal İstmarin
Yetişkin Tiyatrosu - Kartal
2 Oca Sal
20:30
Taksim Açık Mikrofon
Taksim Açık Mikrofon
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
3 Oca Çar
20:30
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
3 Oca Çar
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
4 Oca Per
20:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
4 Oca Per
20:30
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
5 Oca Cum
20:00
Erdal Güney
Erdal Güney
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
5 Oca Cum
20:00
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
5 Oca Cum
20:00
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
5 Oca Cum
20:00
Sana Bir Şey Diyeceğim
Sana Bir Şey Diyeceğim
Punch Kadıköy
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
5 Oca Cum
20:00
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
5 Oca Cum
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
5 Oca Cum
20:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
5 Oca Cum
22:00
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
6 Oca Cmt
13:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
6 Oca Cmt
13:00
Kahraman Patiler 2
Kahraman Patiler 2
Torium AVM Sahne
Çocuk Tiyatrosu - Esenyurt
6 Oca Cmt
14:30
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Paw Patrol Dostluk Devriyesi
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Çocuk Tiyatrosu - Şişli
6 Oca Cmt
15:00
Kadıköy Stand Up Dark Night
Kadıköy Stand Up Dark Night
Punch Kadıköy
Diğer - Kadıköy
6 Oca Cmt
19:00
90lar Dans Gecesi
90lar Dans Gecesi
Sanat Performance
Diğer - Beyoğlu
6 Oca Cmt
20:00
Cadde Stand-Up Gecesi
Cadde Stand-Up Gecesi
Verdura Restaurant
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
6 Oca Cmt
20:30
Beşiktaş Stand-Up Night
Beşiktaş Stand-Up Night
Ekşi Limon
Yetişkin Tiyatrosu - Beşiktaş
6 Oca Cmt
20:30
Taksim Stand-Up Gecesi
Taksim Stand-Up Gecesi
İnfiniti Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Beyoğlu
6 Oca Cmt
21:00
Badem
Badem
Kadıköy Sahne
Konser - Kadıköy
6 Oca Cmt
21:30
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Kadıköy Stand-Up Gecesi
Motto Sahne
Yetişkin Tiyatrosu - Kadıköy
6 Oca Cmt
21:45
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
7 Oca Paz
13:00
Sen Neredesin
Sen Neredesin
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
7 Oca Paz
13:00
Küçük Kara Balık
Küçük Kara Balık
Kartal Sanat Tiyatrosu
Çocuk Tiyatrosu - Kartal
7 Oca Paz
15:00
Sen Neredesin
Sen Neredesin
Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy
Çocuk Tiyatrosu - Kadıköy
7 Oca Paz
15:00
Ahududu
Ahududu
Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi
Yetişkin Tiyatrosu - Şişli
7 Oca Paz
19:00
Taksim Stand-up Pazarı
Taksim Stand-up Pazarı
İnfiniti Sahne
Diğer - Beyoğlu
7 Oca Paz
20:30
Seni Gidi Beni
Seni Gidi Beni
Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy
Yetişkin Tiyatrosu - Bakırköy
9 Oca Sal
20:30