Usta Oyuncu Rutkay Aziz'in de Rol Aldığı, George Orwell'in Kült Eseri '1984 Büyük Gözaltı' Tiyatro Bileti

90.50 TL 60.00 TL

14 Kasım için Son 39 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 22669 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 52123

Seçenekler

Detaylar

Distopya kavramından söz eden akışkan ve nefes kesen bir eser "1984" George Orwell'ın kaleminden döküleli beri milyonlar tarafından okundu, sevildi.

Şimdi ise bu kült eseri Rutkay Aziz, Taner Barlas, Metin Coşkun, Aytaç Öztuna, Ekin Aksu gibi başarılı isimler bir tiyatro oyunu olarak sahneye taşıyor!

Hem okuyun hem izleyin!

İndirimli tiyatro biletlerinizi hemen alın!

İyi seyirler dileriz!

1984 Büyük Gözaltı

GEORGE ORWELL 1984 KITAP ÖZETI KISACA BELIRTILMEK GEREKIRSE ROMANIN DÜNYASI ÜÇ AYRI REJIMLE YÖNETILMEKTEDIR: OKYANUSYA, AVRASYA VE DOĞU ASYA... SOVYETLER BIRLIĞI‟NI ANDIRAN OKYANUSYA, DÜŞÜNMEDEN ITAAT EDEN VE BÜYÜK BIRADER ADINDA BIRINE BAĞLILIKLARI OLAN HALKIN YAŞADIĞI DEVLETTIR.

TOPLUMDAKI TÜM INSANLARIN HAREKETLERI, DÜŞÜNCELERİ VE DAVRANIŞLARI IZLENMEKTEDIR. BIR YERALTI ÖRGÜTÜ OLAN MUHALIF ÖZELLIKTEKI KARDEŞLIK VE BU ÖRGÜTÜN LIDERI GOLDSTEIN, BU TOPLUMUN DÜŞMANI OLARAK GÖRÜLÜR.

ROMANIN BAŞ KARAKTERI WINSTON‟IN ÇEŞITLI OLAYLARA DAHIL OLMASIYLA ROMAN, OKUYUCULARIN AKILLARINDA BIRTAKIM SORU IŞARETI BIRAKACAKTIR: BÜYÜK BIRADER VE GOLDSTEIN GERÇEKTEN YAŞIYORLAR MIDIR?


BU DİSTOPİK DÜNYA PERDECİLER ARACILIĞIYLA TİYATRO SAHNESİNDE TEKRAR HAYAT BULUP SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR.

 

OYUNCULAR:
RUTKAY AZİZ
TANER BARLAS
METİN ÇOŞKUN
AYTAÇ ÖZTUNA
EKİN AKSU

Mekan Bilgileri

Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi

Osmaniye Mah. İncirli Yolu Sok. No: 27/31
Bakırköy / İstanbul

Kozyatağı Kültür Merkezi

Kozyatağı Mah. Buket Sok. No: 1
Kadıköy / İstanbul

Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi

Trump Towers AVM
Şişli / İstanbul

Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezi

Cumhuriyet Mah. Çandarlı Sok. Atatürk Bul. No:28
Beylikdüzü / İstanbul

Kategoriler

tiyatro etkinlik yetişkin tiyatrosu dram tiyatro oyunları trajedi tiyatro oyunları anadolu yakası tiyatro avrupa yakası tiyatro hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro

İlgili Aramalar

bakırköy tiyatro fırsatları bakırköy etkinlik fırsatları bakırköy yetişkin tiyatrosu fırsatları bakırköy dram tiyatro oyunları fırsatları bakırköy trajedi tiyatro oyunları fırsatları bakırköy anadolu yakası tiyatro fırsatları bakırköy avrupa yakası tiyatro fırsatları bakırköy hafta içi tiyatro fırsatları bakırköy hafta sonu tiyatro fırsatları bakırköy fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy yetişkin tiyatrosu fırsatları kadıköy dram tiyatro oyunları fırsatları kadıköy trajedi tiyatro oyunları fırsatları kadıköy anadolu yakası tiyatro fırsatları kadıköy avrupa yakası tiyatro fırsatları kadıköy hafta içi tiyatro fırsatları kadıköy hafta sonu tiyatro fırsatları kadıköy fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli dram tiyatro oyunları fırsatları şişli trajedi tiyatro oyunları fırsatları şişli anadolu yakası tiyatro fırsatları şişli avrupa yakası tiyatro fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli hafta sonu tiyatro fırsatları şişli fırsatları beylikdüzü tiyatro fırsatları beylikdüzü etkinlik fırsatları beylikdüzü yetişkin tiyatrosu fırsatları beylikdüzü dram tiyatro oyunları fırsatları beylikdüzü trajedi tiyatro oyunları fırsatları beylikdüzü anadolu yakası tiyatro fırsatları beylikdüzü avrupa yakası tiyatro fırsatları beylikdüzü hafta içi tiyatro fırsatları beylikdüzü hafta sonu tiyatro fırsatları beylikdüzü fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.