'Kördüğüm' Tiyatro Bileti

250.00 TL 150.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 37 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

Üç kız kardeşin hayat mücadelesini tüm incelikleriyle hikayeleştiren 'Kördüğüm' sahnede!

Toplumsal ve bireysel bir çok sorunu sorgulayan bu önemli oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın...

Siz de bu özel oyunda yerinizi ayırın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler.

Kördüğüm

“Hepimiz oyunun içindeyiz“

Oyun kendi yaşamlarını sorgulayan, var olmak çabası içerisinde, sıkıştıkları bu hayattan kurtulmak isteyen ve bunun için çözüm arayan üç kız kardeşi anlatmaktadır. Kendi aralarında kurdukları oyunlarla gerçekleştirmek istedikleri ideallerin hayali temsilini yaratmaktadırlar. Sıkıştıkları bu yerden tek kaçışları özgürlüğü, gücü ve aile olmayı hissedebildikleri bu oyunlardır. Ailenin birey üzerindeki etkisini, toplumsal baskıyı, özgür iradenin ihlalini, karşı çıkabilme cesaretini, teslim olmamıza sebep olan korkuları sorgularken, oyunun içine gizlenmiş çarpıcı gerçeklerle karşılaşıyoruz.

Onlar hapsoldukları bu yerden kurtulma çabasındayken biz kardeşlerin renkli hayal dünyasına şahitlik ediyor ve yer yer gerçekliğin sert zeminine çarpıyoruz. Her bireyin kendiyle yüzleşirken karşısına çıkan soruları ve sorunların bu kez onların renkli dünyasının içinde sorguluyoruz.
Her birimizin başından beri oyunun içindeyiz. Peki bu düğümü çözebilecek miyiz?

Oyun boyunca tüm bu soruların cevabını ararken, birçok türü bir arada bulunduran füzyon bir üslupla ve görsel bir şölenle karşı karşıya kalacaksınız.

Yaş sınırı : +13

Mekan Bilgileri

Pax Sahne

Caferağa Mah. Neşet Ömer Sok. No:1 D:86
Kadıköy / İstanbul

Pax Sahne

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu dram tiyatro oyunları hafta sonu tiyatro

İlgili Aramalar

kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy yetişkin tiyatrosu fırsatları kadıköy dram tiyatro oyunları fırsatları kadıköy hafta sonu tiyatro fırsatları kadıköy fırsatları
BİLET AL »