Bu Fırsat Kaçtı

İşletmenin Diğer Fırsatları

Benzer

Popüler

'Modernmort' Tiyatro Oyunu Bileti

250.00 TL 175.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 59 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Günümüz insanının yaşamından kesitler sunan 'Modernmort' seyirci karşısında!

İzleyiciye farklı hayatlar ve bakış açıları sunan bu özel oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın...

Siz de bu akşamın bir parçası olun ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler.

Modernmort

Modernmort, günümüz şehir insanının aşina olduğu durumları işleyen, birbirleriyle bağlantılı dört kısa oyundan (Persona, Yedinci Kıta, Bıçağın İki Yüzü, Sevmek Zamanı) oluşmaktadır. Konsept olarak oyun kişilerinin psikolojik ve sosyal bağlamdaki engelleri üzerinden şekillenen oyunlar, seyircisine trajik olanla komik olanın iç içe geçtiği bol soyutlamalı bir seyir deneyimi sunmaktadır.

Oyunun Künyesi:
Yazan-Tasarlayan-Yöneten: Mesut Dalkılıç
Işık Tasarım: Ayşe Sedef Ayter
Ses-Müzik Tasarımı: Devrim Ilgaz Karaahmet
Işık-Teknik Uygulama: Barış Kırantepe
Oyuncular: Cüneyt Bora, Ferhat Bingölbali, Mesut Dalkılıç, Yaren Teke.
Yönetmen Yardımcısı: Ferhat Bingölbali
Oyun Fotoğrafları: Murat Küçük
Oyun Asistanı: Ali Mert Yeginkoç
Yapım: Yazboz
Süre: 60 dk. Tek perde.

Persona: Üniversiteden yeni mezun olmuş bir genç, üst düzey bir şirketin iş ilanına başvurmuştur. Şirketin işe alım uzmanıyla gencin arasında gerçekleşen iş görüşmesi, plaza hayatının fiziksel ve ruhsal yıpratıcılığının gölgesinde absürt bir hâl alır.

Yedinci Kıta: Hayatlarında yeni bir sayfa açmaya hazırlanan bir adam ve bir kadın havaalanında karşılaşır. Gündelik yaşamda herhangi bir ortak paydada buluşma ihtimalleri çok düşük olan ikili, aralarında gelişen kısa süreli muhabbetle ilişkilerini ihtimallerin ötesine taşır.

Bıçağın İki Yüzü: İlk görüşmeleri umdukları gibi geçmeyen bir danışan ve terapistin ani gelişen ikinci görüşmesine tanık oluruz. Günümüzde çetrefilli bir hâl alan iletişim ve ilişki kavramlarının masaya yatırıldığı görüşme, bu kez iki tarafın memnun olacağı bir şekilde sonlanacak mı?

Sevmek Zamanı: Bir sinema filminin yedinci set günü. İlk filmini çeken bir yönetmen, kişisel ihtirasına yenik düşerek taşıdığı endüstriyel kaygılar doğrultusunda filmin senaryosunda değişiklikler yapmaya karar verir. Yaptığı değişiklikler ekip içerisindeki dengeleri alt üst ederken, işleri içinden çıkılmaz bir noktaya vardırır.

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu dram tiyatro oyunları hafta içi tiyatro