Bu Fırsat Kaçtı

'Değiş Tokuş' Tiyatro Bileti

100.00 TL 75.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 17155 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Bir evlilik serüveni 'Değiş Tokuş' seyirci ile buluşuyor...

Doğru insan tam da düğün gecenizde karşınıza çıksa ne olur? İşte bu sorunun peşinde koşacağınız indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

Siz de bu özel oyunda yerinizi ayırın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler.

DEĞİŞ TOKUŞ

Süre: 2 saat / 2 perde

Fazla Mesai, yine çok eğlenceli bir oyun ile sahnede. Kargaşanın, yanlış anlaşılmaların, kimlik karmaşasının ve bol kahkahanın olduğu bu oyunda bir düğün gününü izliyoruz. Damadımız yanında hiç tanımadığı bir kız ile uyanır ve dün geceye ait bir şey hatırlamamaktadır. En iyi arkadaşının yardımıyla bu “talihsiz” durumun düğüne engel olmaması için çabalarken bir yandan da bu kızın kim olduğunu bulmaya çalışır. Elbette söylediği yalanlar teker teker ayağına dolanacak ve işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Fazla Mesai Tiyatro Grubu

Onlar, tiyatrodan farklı meslekleri olan tiyatro aşıkları. Kimi bankacı, kimi mühendis, kimi öğretmen, kimi öğrenci, avukat, doktor, esnaf... Hepsinin ortak noktası tiyatroya gönül vermiş olmaları. İşlerini tamamladıktan sonra dinlenmek yerine tiyatro provası yapmayı tercih ediyorlar, Fazla Mesai'ye geliyorlar...

Künye

Yöneten: Can Törtop

Oyuncular
Alev Gökmen
Ercan Uğur Yaşar
Mert Sayar
Merve Koreli
Özgür Levent Övünç
Tansu Sevilmiş

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro