Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu ve Cengiz Şahin'in Sahnelediği 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' Tiyatro Oyunu Bileti

100.00 TL 85.00 TL

5 Kasım için Son 23 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 699 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 58620

Seçenekler

Detaylar

Ünlü oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu'nun muhteşem bir performans ile sahneye koyduğu, size eğlence dolu anlar yaşatacak kara komedi tiyatro oyunu 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor!

 

Boşanmak üzere olan bir çiftin hayatlarının ortasına salonda yatan bir ceset girerse ne olur? Geçmiş mi yoksa gelecek mi kazanır? İşte bu geçmişin ve geleceğin kapışmasındaki kara mizah, muhteşem bir oyunculuk ile buluşunca size tadına doyulmaz bir seyir keyfi kalıyor.

 

Evli bir çiftin sizi komedi ve heyecan dünyasının içine alacağı, farklı çatışmaların ve "katil kim?" sorusunun eğlenceli serüvenini bulacağınız tiyatro oyunu 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek'i sakın kaçırmayın!

 

Oyun konsepti PuCCa'ya, senaryosu ise 'Bir Kadın Bir Erkek' dizisi senaristlerine ait olan eğlence dolu bu tiyatro oyunu için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Ölü'n Bizi Ayırana Dek

Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan tiyatro oyununda buluşuyor. İki başarılı oyuncu, Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla tiyatro severlerin karşısına çıkacak. Daha önce “Yalancı Romantik” dizisinde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, bu kez tiyatro sahnesinde bir araya geliyor.

Cengiz Şahin’in yapımcılığındaki Yetersiz Bakiye oyunuyla 3. Sezonda 200’ün üstünde oyun oynayarak izleyicilerine ulaşan Gergedan yapımın 2017 sezonunun yeni projesi “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” Hakan Yılmaz yönetmenliğinde çok yakında tiyatro tutkunlarıyla buluşacak. İki perdelik kara komedi oyunun konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait.


Oyunda neler oluyor?

Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.

Katil kim?

Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.


KÜNYE

Konsept: PuCCa

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan

Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan

Yöneten: Hakan Yılmaz

Yapımcı: Cengiz Şahin

Mekan Bilgileri

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Caferağa Mah. Gen. Asım Gündüz Cad No:39 (Adliye Yanı)
Kadıköy / İstanbul

Kategoriler

etkinlik tiyatro diğer özel gün sömestr yetişkin tiyatrosu dram tiyatro oyunları komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro sömestr eğlencesi 8 mart dünya kadınlar günü etkinlik

İlgili Aramalar

kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy diğer fırsatları kadıköy özel gün fırsatları kadıköy sömestr fırsatları kadıköy yetişkin tiyatrosu fırsatları kadıköy dram tiyatro oyunları fırsatları kadıköy komedi tiyatro oyunları fırsatları kadıköy hafta içi tiyatro fırsatları kadıköy sömestr eğlencesi fırsatları kadıköy 8 mart dünya kadınlar günü etkinlik fırsatları kadıköy fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.