Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu ve Cengiz Şahin'in Sahnelediği 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' Tiyatro Oyunu Bileti

89.75 TL 54.90 TL

29 Ekim için Son 7 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 39925 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (30625) vermeyi unutmayınız.

Seçenekler

Detaylar

Ünlü oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu'nun muhteşem bir performans ile sahneye koyduğu, size eğlence dolu anlar yaşatacak kara komedi tiyatro oyunu 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor!

 

Boşanmak üzere olan bir çiftin hayatlarının ortasına salonda yatan bir ceset girerse ne olur? Geçmiş mi yoksa gelecek mi kazanır? İşte bu geçmişin ve geleceğin kapışmasındaki kara mizah, muhteşem bir oyunculuk ile buluşunca size tadına doyulmaz bir seyir keyfi kalıyor.

 

Evli bir çiftin sizi komedi ve heyecan dünyasının içine alacağı, farklı çatışmaların ve "katil kim?" sorusunun eğlenceli serüvenini bulacağınız tiyatro oyunu 'Ölü'n Bizi Ayırana Dek'i sakın kaçırmayın!

 

Oyun konsepti PuCCa'ya, senaryosu ise 'Bir Kadın Bir Erkek' dizisi senaristlerine ait olan eğlence dolu bu tiyatro oyunu için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Ölü'n Bizi Ayırana Dek

Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan tiyatro oyununda buluşuyor. İki başarılı oyuncu, Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla tiyatro severlerin karşısına çıkacak. Daha önce “Yalancı Romantik” dizisinde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, bu kez tiyatro sahnesinde bir araya geliyor.

Cengiz Şahin’in yapımcılığındaki Yetersiz Bakiye oyunuyla 3. Sezonda 200’ün üstünde oyun oynayarak izleyicilerine ulaşan Gergedan yapımın 2017 sezonunun yeni projesi “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” Hakan Yılmaz yönetmenliğinde çok yakında tiyatro tutkunlarıyla buluşacak. İki perdelik kara komedi oyunun konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait.


Oyunda neler oluyor?

Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.

Katil kim?

Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.


KÜNYE

Konsept: PuCCa

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan

Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan

Yöneten: Hakan Yılmaz

Yapımcı: Cengiz Şahin

Duru Tiyatro'nun Yorumları

  • Sondan sonra oyununa Caddebostan Kültür Merkezinde gittik ve çok memnun kaldık, Duru Tiyatroya CKM ye teşekküler..

Mekan Bilgileri

Torium AVM Sahne

E5 Üzeri Haramidere
Esenyurt / İstanbul


Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi

Trump Towers AVM
Şişli / İstanbul


Duru Tiyatro

Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cad. No:68 Moda
Kadıköy / İstanbul


Etiketler

tiyatro sömestr etkinlik yetişkin tiyatrosu dram tiyatro oyunları komedi tiyatro oyunları anadolu yakası tiyatro avrupa yakası tiyatro hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro

İlgili Aramalar

esenyurt tiyatro fırsatları esenyurt sömestr fırsatları esenyurt etkinlik fırsatları esenyurt yetişkin tiyatrosu fırsatları esenyurt dram tiyatro oyunları fırsatları esenyurt komedi tiyatro oyunları fırsatları esenyurt anadolu yakası tiyatro fırsatları esenyurt avrupa yakası tiyatro fırsatları esenyurt hafta içi tiyatro fırsatları esenyurt hafta sonu tiyatro fırsatları esenyurt fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli sömestr fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli dram tiyatro oyunları fırsatları şişli komedi tiyatro oyunları fırsatları şişli anadolu yakası tiyatro fırsatları şişli avrupa yakası tiyatro fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli hafta sonu tiyatro fırsatları şişli fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy sömestr fırsatları kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy yetişkin tiyatrosu fırsatları kadıköy dram tiyatro oyunları fırsatları kadıköy komedi tiyatro oyunları fırsatları kadıköy anadolu yakası tiyatro fırsatları kadıköy avrupa yakası tiyatro fırsatları kadıköy hafta içi tiyatro fırsatları kadıköy hafta sonu tiyatro fırsatları kadıköy fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.